Ek İş Fikirleri

Telefondan para kazanma: İşte para kazandıran 5 uygulama

By  | 

Bazı telefon uygulamaları ile ek gelir kazanmak mümkün. İster işte ister evde, ek gelir için telefonunuzda yer alan bu uygulamalar ile para kazanabilirsiniz. Eveekis.com olarak evden para kazanma ve ek iş fikirlerini okuyucularımız için derliyoruz. İşte mobil uygulamalar ile para kazanma yolunu mümkün kılan 5 fikir!

Wild Wallet uygulaması ile para kazanmak

Wild Wallet uygulamasında video izleyerek para kazanmak mümkün. Videolarda önerilen uygulamaları telefona indirirseniz para kazanabiliyorsunuz. Bu parayı kazanmanın yanı sıra isterseniz steam gibi sistemlerde hediye kuponu olarak da alabilirsiniz.

Brand Face

Brand face, türkçesi marka yüzü olan bir uygulama. Bu uygulamanın özelliği, yüklediğiniz kısa videoları inceleyerek sizi bir markanın yüzü olmaya davet etmesi. Eğer ciddi kurumsal bir marka ile çalışma şansınız olursa çok ciddi gelir elde etme şansınız var.

Bounty

Şirketlerin bazı mağazalarına gidip gizli müşteri olarak alışveriş yapabildiğiniz bir uygulama. Bounty ile para kazanan ek gelir elde eden birçok kişi var. Bounty, paranız 30 tl olunca ödeme yapıyor.

WHAFF Rewards

Bu uygulama, android telefonlarda en iyi para kazanma uygulamalarından. Oyun oynayarak para kazanmak whaff records ile mümkün.

Younow

Younow ile ünlü kişiler video yayını yaparak ek gelir kazanabiliyor.

Bunların dışında yeni para kazanma uygulamalarını keşfettiğimizde sizlere tekrardan bilgi vereceğiz. İnternetten ve telefondan para kazanma fikirlerini takip etmek için, eveekis.com’a her gün bakmayı unutmayın…!

İŞ İLANLARINI TAKİP EDİN!

Eve ek iş Facebook sayfası

https://www.facebook.com/Eveekiscom-1055743194440872/?fref=ts

Güncel iş ilanları Facebook sayfası

https://www.facebook.com/guncelisilanlarinet/?fref=ts

İSTANBUL İŞ ARAYANLAR GRUBU

https://www.facebook.com/groups/704707559581000/?fref=ts

Bir önceki yazımız olan Evde Priz Montajlama İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir