Ek Gelir İmkanları

Oturduğunuz Yerden Para Kazanın! Detaylar için Tıklayın.

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Reklam İzleme veya Evde Bilgisayardan Anket Doldurma İşidir. Gerek dünyada, gerek Türkiye’de, anket doldurarak para kazanmak gün geçtikçe daha çok rağbet edilen para kazanma yollarından biri haline geldi. Hatta son birkaç yıldır Türkiye’de internetten anket doldurarak para kazanmak başlı başına bir meslek haline gelmiştir. Sadece bu işle uğraşarak yani internet üzerinden anket doldurarak evinizin geçimine katkıda bulunan birçok ev hanımı olduğunu biliyoruz. Bu tip bilgisayarınızdan yapacağınız işlerle aylık 1000 TL’ye kadar kazanma fırsatı sizlerle oluyor. Herhangi bir efor sarfetmeden, sadece bilgisayarınızın açık kalma şartı ile para kazanabilirsiniz. Yapacağınız anketler ile puanlar kazanıp çeşitli firmalardan da indirimler kazanacaksınız.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Talk Online Panel, Yandex Toloka gibi uygulamalara kaydolabilirsiniz. Talk Online Panel uygulamasında anket dolduruyorsunuz, Yandex Toloka uygulamasında ise Yandex’in verdiği görevleri yerine getirerek dolar kuru üzerinden para kazanabiliyorsunuz. Bu işten kazanacağınız miktar tamamen size kalmış durumda. Ne kadar vakit ayırırsanız kazancınız da o kadar fazla olacaktır.

Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Süpürge Torbası Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

12 YORUM

 1. Seda

  Kasım 8, 2016 at 11:15 pm

  ACİL İŞE İHTİYACIM VAR ANKET İŞİYLE UGRAŞIYORDUM DAHA ÖNCEDEN NE YAPMAM GERKTGİNİ BİLİYORUM SEDANURESVK@GMAİL.COM SEDANURMUTLUAY@HOTMAİL.COM

 2. Merve çelik

  Kasım 9, 2016 at 7:51 pm

  Merhaba, evde ek iş ile ilgileniyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

 3. Kübra nur

  Kasım 10, 2016 at 11:40 pm

  Lütfen yardimi olun ankara keci ören kbranurgazi15@gmail.com

 4. hanife

  Kasım 11, 2016 at 1:49 pm

  eve ek is istyorum geri donerseniz cok sevinirim 0541 6670673

 5. nese

  Kasım 14, 2016 at 2:03 pm

  Evde ek is istiyorum dönerseniz sevinirim

 6. Emin

  Kasım 15, 2016 at 3:24 pm

  Merhaba ben evde internetten anket doldurarak ayda 1000 liradan fazla kazanıyorum. Mail atarsanız nasıl yaptığımı anlatabilirim. eminmete90@gmail.com

 7. MUSTAFA

  Kasım 16, 2016 at 10:11 am

  EVDE EK İŞ İSTİYORUM DÖNERSENİZ SEVİNİRİM BYSUALP63@GMAİL.COM

 8. Tuba alpay

  Kasım 20, 2016 at 5:58 pm

  Evde ek iş istiyorum dönerseniz sevinirim

 9. Havva

  Kasım 20, 2016 at 9:01 pm

  Pendik esenyalı acilll eve iş yapmak istiyorum

 10. Çiğdem

  Aralık 1, 2016 at 12:00 am

  Merhaba.Ben İstanbul Pendik Kurtköy’de oturuyorum. Evde yapabileceğim bir iş arıyorum.Gerçekten çok ihtiyacım var. Dönüş yaparsınız çok sevinirim.

 11. Merve

  Aralık 14, 2016 at 2:56 pm

  EVDE İŞE İHTİYACIM VAR HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİ YAPARIM .SAMSUNDA İKAMETGAH EDİYORUM BİLGİLERİNİZE SEVİNİRİM.

 12. zehra

  Ocak 13, 2017 at 3:33 pm

  ev hanımıyım işe çok ihtiyacım var elim çok hızlı lütfen dönüş yapın

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir