Ek İş İlanları

Muğla Evde Ek İş İlanları

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Muğla şehrindeki evde ek iş ilanlarını sizlere sunuyoruz. Siz de sunacağımız ek işlerden birini seçip evinizden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz.  İşte sizlere sunduğumuz Muğla ilindeki evde ek işler :

EVDE KUTU KATLAMA İŞİ

EVDE KINA PAKETİ HAZIRLAMA İŞİ

EVDE İPLİK TEMİZLEME İŞİ

EVDE ŞAPKA SÜSÜ HAZIRLAMA İŞİ

EVDE PUL BİBER PAKETLEME İŞİ

 

Farklı firmalardan aldığımız bu ek işler için detaylı bilgi firmalar tarafından verilecektir. Siz de bu işlerden birine firmalarla iletişime geçip başvurarak ek gelir kazanabilirsiniz.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

14 YORUM

 1. afra

  Ekim 5, 2016 at 12:50 am

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Iki çocuk annesiyim.esimin de işi yok o yüzden eve katkıda bulunmak istiyorum. Lütfen kısa sürede geri donerseniz sevinirim.

 2. afra

  Ekim 5, 2016 at 1:07 am

  Bodrum da oturuyorum. verilen işler konusunda oldukça titiz çalışırım. Lütfen geri dönüş yapın.

 3. afra

  Ekim 5, 2016 at 1:10 am

  Lütfen bekliyorummm

 4. UFUK AMASYALIOGLU

  Ekim 5, 2016 at 1:12 am

  Evde iş yapmak için müsaitim.
  Paketleme işi yapabilirim.
  Islerimi titizlikle yaparım.

 5. Dolunay

  Ekim 5, 2016 at 12:29 pm

  Mugla/Fethiye de oturuyorum kutu katlama isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

 6. yaşadı

  Ekim 5, 2016 at 6:10 pm

  bodrumda yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum kızımın geleçegi için ne olur yardımı olun

 7. ebru

  Ekim 6, 2016 at 1:06 pm

  Bodrum da yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum Lütfen yardımcı olur musunuz

 8. ebru

  Ekim 6, 2016 at 1:07 pm

  paketleme işi yapmak istiyorum Lütfen yardımcı olur musunuz

 9. ebru

  Ekim 6, 2016 at 1:08 pm

  Yapılan yorumlara ne zaman geri döndüğünü z konusunda yardımcı olur musunuz

 10. arife

  Ekim 7, 2016 at 3:04 pm

  evde ek iş yapmak istiyorum daha önce de anahtarlık yaptım

 11. deniz

  Ekim 11, 2016 at 7:53 pm

  Marmaris`te oturuyorum.Evde ek iş yapmak istiyorum .Çocuklarım okuyor bu işe ihtiyacım var lütfen yardım edermisiniz.

 12. burcu

  Kasım 8, 2016 at 7:41 pm

  evde paketleme işi yapmak istiyorum muğla milas

 13. Gvn

  Kasım 10, 2016 at 11:55 am

  Merhaba marmarise yeni yerleştim 2 kişiyiz arkadaşımla birlikte eşlerimize katkıda bulunup evde iş yapmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz

 14. asiye karagöz

  Kasım 11, 2016 at 11:15 am

  evde kına paketleme işi yapmak istiyoruz.beş kişilik grubumuz var. muğla dalaman da oturuyoruz. yardımcı olursanız seviniriz.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir