İnternetten Para Kazanma

İŞ İLANI | Ekonomi Haber sitesine editör aranıyor!

By  | 

Ekonomi alanında faaliyet gösteren haber sitesi için editörler aranıyor! Finans dünyasını takip eden, borsa, forex gibi konularla ilgilenen, en azından içeriğini bilen kişiler aranıyor.

Ek gelir kazanmayı düşünen, öğrenciliğinde bilgisayar başından yazı yazarak harçlığını çıkarmak isteyen gençler, kendi işi dışında bir sitede yazarlık yapıp ek gelir elde etmeyi düşünen profesyoneller, bu iş size göre!

Keyifli bir online çalışma ortamında, finans alanında faaliyet gösteren bir haber sitesi için içerik üreterek, ek gelir elde edebilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken, mail yolu ile ulaşmak!

Mail atarken, konu kısmına EKO yazarak, işle ilgili bilginizi, beklentilerinizi ve çalışma saatlerinizi yazabilirsiniz.

Alınacak editör sayısı: 3

Borsa, para piyasaları (altın, döviz vs) ile ilgili içerik üretebilecek, zaman zaman bu içerikleri sosyal medya hesaplarımızda paylaşabilecek editörler arıyoruz.

NE KADAR ÜCRET VERİLİYOR?

Aylık ortalama günlük 5 içerik için, aylık 200 tl ödeme yapılmaktadır! Ödemeler haftalıktır, düzenli ve uyumlu devam edilen yazarların ücretlerinde ay sonu % 20 artış olacaktır…

Zamanı olan editörler ile, geniş zamanlı çalışma modeline geçilebilir, yani günde 4-5 saatinizi tam zamanlı olarak siteye ayırarak, aylık 500 tl yarı zamanlı haber sitesi editörlüğü de yapabilirsiniz!

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

tek yapmanız gereken mail atmak, sosyalmakale@gmail.com

Mail konusuna: EKO yazınız…

Bir önceki yazımız olan İnternetten oyun oynayıp para kazanmak! İşte yolu! başlıklı makalemizde internetten para kazan ve internetten para kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

1 YORUM

 1. cahit

  Eylül 13, 2016 at 6:25 pm

  Çalışacak ek iş veya iş arayanlar. Network şirketleriyle istediğiniz zaman istediğiniz yerde çalışarak kazanabilirsiniz. Bir network şirketiyle değil bir çok network şirketle çalışarak gelir elde edebilirsiniz. Bizim rehberliğimizde sürekli öğrenerek kendinizi geliştirebileceksiniz. Size nasıl kazanacağınızı öğretiyoruz.
  saygılarımla
  Network Kazanç Rehberliği Platformu
  Başvuru için
  muco91krnz@gmail.com

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir