Ek Gelir İmkanları

Hafta Sonu Evde Aşure Yaparak Para Kazanın!

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Aşure Pişirme İşi dir. Siz de hafta sonu bir yandan dinlenip bir yandan aşure pişirerek para kazanmak istiyorsanız bu yazımızı okumaya devam edin. Evde Aşure Pişirme İşi ile hafta sonu boyunca 2 günde 100 lira kazanabilirsiniz. Aşure için gereken malzemeler de firma tarafından karşılanacaktır. Aşureler cam kaselere konacak olup, kaseler de firma tarafından sağlanacaktır. Büyük bir yemek organizasyonu için tatlı grubunda sunulacak olan aşureler için bu işi yapabilecek üyelerin bu gönderi altına yorum yapmaları gerekmektedir.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Tahta Oyuncak Yapımı İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

14 YORUM

 1. Dilek

  Ekim 17, 2016 at 7:50 pm

  Acil evde işe ihtiyacım var bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 2. fatma

  Ekim 18, 2016 at 9:39 am

  İddialiyim.denemeniz gerek…asuremi yiyen baska asure istemior.

 3. hacer

  Ekim 18, 2016 at 11:26 pm

  Sisli istanbul

 4. Hülya korkmaz

  Ekim 19, 2016 at 12:17 pm

  Yapacağım aşure üzerine aşure tanımam.

 5. Hülya korkmaz

  Ekim 19, 2016 at 12:21 pm

  Yapmış olduğum aşureyi herkes beğenir sizde beğenirsiniz

 6. Hülya korkmaz

  Ekim 19, 2016 at 12:40 pm

  Yapmış olduğum aşureyi herkes beğenir

 7. Hülya korkmaz

  Ekim 19, 2016 at 12:44 pm

  Yaptığım aşureyi herkes beğenir.

 8. Yasemin(kocaeli gebze)

  Ekim 20, 2016 at 12:30 pm

  Yardimci olursaniz sevinirim

 9. Kübra

  Ekim 25, 2016 at 9:38 pm

  Üsküdar, İstanbul. Dönerseniz sevinirim.

 10. Kübra

  Ekim 25, 2016 at 9:46 pm

  hijyen koşullarını gözeterek lezzetli aşureler yapabilirim.

 11. gulçin soysal

  Kasım 6, 2016 at 10:36 am

  yemek yapma konusunda iddalıyım. çeşitlı yarısmalarda derecelerim var.ilgilenirseniz sevinirim.zonguldak

 12. Nursel

  Kasım 8, 2016 at 9:50 am

  Merhaba,

  Çok güzel ve usulüne uygun aşure yaparım. Ataşehir’de ikamet etmekteyim.

  Teşekkürler.

 13. yaren

  Aralık 16, 2016 at 1:01 pm

  İstanbul feriköy de oturuyorum annem çok becerikli ve biz Adanalıyız bu isi istiyoruz

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir