Ek İş İlanları

Galeri İçerik Yazabilecek Editörler Aranıyor – İŞ İLANI

By  | 

Onedio gibi, The Geyik ya da MedyaGO gibi içerik odaklı popüler siteleri takip ediyorsanız galerilerin artık nasıl ilgi çekici bir içerik formatı olduğunu görmüş olmalısınız.

İçerik editörlüğü alanıyla ilgilenen kişiler için, son derece iyi şartlara sahip, evden çalışma noktasında en iyi işlerden birini sunacağız. Evden galeri hazırlayarak, aylık ek gelir elde etmek isteyenler için galeri tipi içerik yapacak editör ilanını sunuyoruz.

Editörlük işi veren firmalar

2016 itibariyle editörlük işleri yaygınlaştı, metinsel ve görsel içerikler konusunda deneyimli kişiler birçok firma ile, site ile freelance hani home office olarak, bilgisayar başından yazdıkları ile kazanıyor. Siz de bunlardan biri neden olmayasınız?

Maddeli içerikleri seviyorsanız, genel kültürünüze ve dil, imla bilginize hakimseniz,

Günde birkaç saatinizi bu işe ayırma şansınız varsa,

Aylık 750 TL ve üzeri gelir elde etme şansınız var. Bilgisayara hakim kişiler, üniversite öğrencileri, ek gelir arayanlar, bu iş size göre!

Hemen galeri editörlüğü ilanı için başvurunuzu yapın! İsterseniz bu yazının altına yorum olarak işi istediğinizi belirtin, isterseniz de Sosyal Makale içerik ajansına mail atın, anında dönüş yapılsın!

Başvurular: sosyalmakale@gmail.com adresine, işle ilginizi, ilgi alanlarınızı ve varsa deneyiminizi e postalayın, hemen işe başlayın!

Not: Mailin konu kısmına, LIST yazmanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kredi çekerek iş kurmak başlıklı makalemizde ek iş kurmak, internette iş kurmak ve internette yatırım hakkında bilgiler verilmektedir.

10 YORUM

 1. Pakize

  Nisan 13, 2016 at 12:51 am

  Makale yazmak benim işim

 2. Selma ciftci

  Nisan 13, 2016 at 12:51 am

  İstanbul da oturuyorum iş istiyorum

 3. Selma ciftci

  Nisan 13, 2016 at 12:52 am

  İş istiyorum istanbuk

 4. sema sahinkaya

  Nisan 13, 2016 at 9:17 am

  LIST . Emekli ogretmenim , ızmir de oturuyorum, işizninizle yakından ilgileniyorum.Konular ve içerikleri hakkında bilgi almak isterim.41 yıllık deneyimiyle faydalı olabileceğimi biliyorum.

 5. Tugba

  Nisan 13, 2016 at 11:05 am

  Sizinle çalışmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 6. sibel

  Nisan 14, 2016 at 11:25 am

  makale yazarlığı yapmaktayım.Yazı yazmayı okumayı özet çıkarmayı yazarlıkla ilgili tüm konuları titizlikle, sabırla ve severek yapıyorum.Özellikle en büyük isteğim kitap editörlüğü yapmak.Yeni yazılan kitap taslaklarını okuyup sizlere rapor edebilirim.

 7. ebru güliz çolak

  Nisan 14, 2016 at 1:33 pm

  LIST. Ankara’da oturuyorum. Makale yazabileceğimi düşünüyorum, kısa zamanda dönerseniz sevinirim

 8. güler

  Mayıs 2, 2016 at 1:16 pm

  izmirde yaşıyorum makale yazarlığı için gereken koşullara sahibim. vaktinde ve özenli bir çalışma için vakit ayırabilirim. mail yoluyla iletişim kurabilirsek sevinirim.

 9. ayse nur

  Haziran 9, 2016 at 4:26 pm

  denizli de yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum denizdelisi_88@hotmail.com

 10. Çağrı CEBİR (bayan)

  Eylül 20, 2016 at 10:38 am

  cagricebirr@gmail.com bünyenizde görev alabilirim.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir