Ek İş İlanları

Evlere Vazo Süsleme İşi Veren Firmalar

By  | 

Evde Vazo Süsleme İşi Veren Firmalar sayesinde hem gününüzü verimli bir şekilde geçirebilir, hem de aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Evlere Vazo Süsleme İşi Veren Firmalar ‘ın farklı şekilde süsleme prosedürler olabilir. Her iş için farklı konseptte süslemeler talep eden bu firmaların işini yapabilmek için ideal düzeyde el becerinizin ve vaktinizin olması yeterlidir.

EVDE VAZO SÜSLEME İŞİ NASIL YAPILIR?

Bu iş için Evlere Vazo Süsleme İşi Veren Firmalar arasından biriyle anlaşma sağlamanız gerekmektedir. Daha sonra bu firmaların size verdiği vazoları firmalar tarafından istenilen şekilde süslemeniz istenir. Bazı firmalar sizden vazonun üstüne desenler çizmenizi isterken bazıları da vazonun dışına dantel örmenizi ister, bu anlaşacağınız firmaya göre değişecektir.

EVDE VAZO SÜSLEME İŞİNDEN NE KADAR KAZANILIR ?

Evde vazo süsleme işinden kazanacağınız para, yaptığınız işe ne kadar özendiğiniz ve elinizin ne kadar çabuk olduğuyla doğru orantılıdır. Yaptığınız işler sonucunda çalıştığınız firmaya kendinizi ispatlamanız, kazancınızı ciddi şekilde artıracaktır.

BU İŞİ YAPARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Evde vazo süsleme işi veren firmaların bu işi yaparken dikkat edilmesini istediği bazı noktalar var. Her firmanın isteği kendi konseptine göre değişir. Üzerine desen çizmenizi isteyen firmalar el becerisine oldukça önem verir. Desenleri işlerken yapacağınız herhangi bir kayma hareketini daha sonradan silmek vazoyu yıpratacağı için, bu tarz hataları minimuma indirmek sizin yararınıza olacaktır. Aynı şekilde size verilen vazoların düzgün bir şekilde muhafaza edilmesi, firmaların çalıştıkları kişilerde aradığı ön koşullardan biridir.

Bir önceki yazımız olan Kredi çekerek iş kurmak başlıklı makalemizde ek iş kurmak, internette iş kurmak ve internette yatırım hakkında bilgiler verilmektedir.

5 YORUM

 1. Ahmet

  Nisan 27, 2016 at 4:49 pm

  35 yıllık Bijuteri firmamız için İstanbul da ekip ve ekip başları aramaktayız detaylı bilgiye 05072226262 nolu Tlf dan alabilirsiniz

 2. Bergüzar

  Nisan 29, 2016 at 1:41 am

  Antalya da yaşıyorum…4 kişilik bir ekibim var…biz hazırız ya siz?

 3. Meryem

  Nisan 30, 2016 at 2:24 pm

  Samandıra da otruyorum ise ihtiyacım var

 4. pınar

  Mayıs 20, 2016 at 10:50 am

  Mersinde ikamet etmekteyim.Ek iş yapmak istiyorum

 5. Bahar Aydın

  Temmuz 25, 2016 at 6:17 pm

  Ahşap polyester seramik boyama işiyle uğraşıyorum.Bu işlerde tecrübeliyim. Gaziantepte oturuyorum.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir