Ek İş İlanları

Evlere Kozalak Süsleme İşi Veren Firmalar

By  | 

EVLERE KOZALAK SÜSLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Günümüzde alışılmışın dışında dekoratif öğeler kullanmak isteyen firmaların en gözde materyallerinden birisidir çam kozalağı. Gerek ince ve şık doğal görünümü, gerekse işlenmedeki kolaylığı sayesinde firmaların ilk tercihi haline geliyor. Evinde metal parçalar dışında doğaya ait parçalar bulundurmak isteyen kişiler de kozalağın popülaritesinin artmasında bir etken.

KOZALAKLARLA NELER YAPILABİLİR?

Ev dekorasyonu için kozalaktan yararlanacağınız ve harika dekoratif eşyalar ortaya çıkaracağınız birçok fikir mevcut. Kozalaklardan neler yapacağınız çalışacağınız firmanın sizden ne isteyeceğine göre değişir. Bazı firmalar birden fazla kozalağı bir araya getirerek değişik şekiller elde edip pazarlarken, bazı firmalar da tek bir kozalağı işlemeyi tercih ediyor.

KOZALAKLAR NASIL İŞLENİR?

Firmaların istekleri doğrultusunda size verilecek gereçlerle doğallıkla el becerisinin bir araya geldiği ürünler ortaya çıkartmak sizin elinizde! Boyalar ve kalem kullanarak kozalakları renklendirebilir veya ip kullanarak kozalakları bir araya getirip amaca uygun gereçler üretebilirsiniz, örn; kapı süsü vs… gibi.

NE KADAR KAZANÇ SAĞLAYACAKSINIZ?

Yapısı gereği kozalağı işlemek oldukça zor bir iştir. Bu yüzden firmalar hedeflerine uygun ürünleri yaratacak kişileri bulmakta zorlanıyorlar. Çoğu zaman da anlaştıkları kişilerden beklenen verimi alamadıkları için devamlılık söz konusu olmuyor. Firmalar bu konuda oldukça titiz davransa da el beceriniz ve hızınız sizi bu sektörde aranan kişi konumuna getirebilir. Bu işi diğerlerinden ayıran özellik de el becerisinin oldukça büyük bir yer tutması. O yüzden firmalarla devamlılığı sayladığınız takdirde, bu işin size kazanç getirisi tahmin ettiğinizden de fazla olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Evlere Vazo Süsleme İşi Veren Firmalar başlıklı makalemizde #vazo-susleme, ek gelir ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

8 YORUM

 1. Hatice Özdemir

  Nisan 27, 2016 at 8:59 pm

  Önceden kozalaktan sepet yapmıştım Antalya da ogretuldigi takdirde el becerim kuvvetlidir yapabilirim bu konuda bana ulaşmanızı bekliyorum.

 2. sema sahinkaya

  Nisan 27, 2016 at 9:08 pm

  3 kisiyiż acil

 3. sema sahinkaya

  Nisan 27, 2016 at 9:10 pm

  Izmir gaziemirdeyiz 3 kisiyiż COOK ACIL

 4. gül

  Nisan 28, 2016 at 8:55 pm

  Karabuk merkez evde iş yapmak istiyorum

 5. Meryem

  Nisan 28, 2016 at 11:21 pm

  Istanbul Samandıra da otruyorum acil ise ihtiyacım var eşim dışarda calismaya izin vermiyor bu işte iddalıyim

 6. Bergüzar

  Nisan 29, 2016 at 1:39 am

  Antalya da yiz. ..4 kisiyiz buz varız hazırız ☺

 7. songül

  Nisan 29, 2016 at 5:09 pm

  Gaziosmanpaşa Küçükköy İstanbul

 8. Mustafa

  Ekim 26, 2016 at 12:06 am

  Eskişehir merkez bizde bu işten yapmak istiyoruz.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir