Ek İş Fikirleri

Evlere Kibrit Paketleme İşi Veren Firmalar

By  | 

Evlere kibrit paketleme işi veren firmalar 2016 arasından biri ile çalışılmaya başlandığında yapılacak işi son derece basit olacaktır. Sizlere açık kibrit tanelerini paketlemeniz ve paketleri de koliler şeklinde ayırmanız gerekir. Kibrit paketleme işi evde yapılabilecek en basit işlerden biridir fakat bu işi yaparken son derece dikkatli olmak gerekir. Firmalar sizlere paketlemeniz üzere binlerce kibrit çöpü getirirler. Bu çöplerin çok hızlı bir şekilde tutuştuğu hesaba katılırsa ne kadar dikkatli olunması gerektiği de anlaşılabilir.

Evde Kibrit Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Evlere kibrit paketleme işi veren firmalar 2016 sayesinde yapılabilecek olan bu iş diğer işlere göre oldukça kolaydır. Bu işi yapmak için sadece vaktinizin olması yeterlidir. Genel olarak çuvallar ya da koliler şeklinde paketlenmemiş kibrit çöpleri sizlere verilir. Bu çöplerden kaç adet olarak bir pakete koyulması gerektiği sizlere bildirilir. Sizler de o adedi sayara pakete koyabilirsiniz. Bu iş işin başında zor gibi görünse de oldukça basit olan işlerden biridir.

Kibrit Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanılır?

Kibrit paketlerinin oldukça uygun fiyatlara satıldığı düşünülürse bu işten fazla para kazanılacağı söylenemez. Fakat eli çabuk olan kişiler bir günde binden fazla paketleme yapacakları için bu işten çok daha fazla para kazanabilirler. Dolayısıyla birçok işte olduğu gibi bu iş için de hızlı çalışanın çok kazanacağı söylenebilir.

Bir önceki yazımız olan Evlere Poşet Katlama İşi Veren Firmalar 2016 başlıklı makalemizde Eve Ek İş, poşet katlama ve Poşet Katlama İşi hakkında bilgiler verilmektedir.

43 YORUM

 1. Betül meltem

  Aralık 13, 2016 at 2:24 pm

  adana yuregir yaşıyorum evde kibrit paketleme işi yapmak istiyorum guven_kardes@yahoo.com.tr

 2. Muhammet Esat Saykal

  Ocak 18, 2017 at 4:32 pm

  İstanbulda yasiyorum evde kibrit paketleme isi yapmak istiyorum ogrenciyim.
  esat.saykal@icloud.com

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir