Ek İş Fikirleri

Evlere Gelinlik İşi Veren Firmalar

By  | 

Evlere gelinlik işi veren firmalar 2016 yılı için çalıştırmak üzere yeni elemanlar arayan firmalar arasındadır. Bu firmalar sayesinde para kazanmak isteyen ev hanımlarının dikiş nakış işlerinden iyi anlamaları gerekir. Evde gelinlik işi yaparak para kazanmak genel olarak gelinliklere dikiş atmak sayesinde olur. Gelinlikler diğer elbiseler gibi değil, son derece özel şeylerdir. Bu nedenle gelinlik yapımına da özen gösterilir. Firmalar bu iş için çoğu zaman ev hanımlarından yardım alırlar. Sizler de bu firmaların çalışanı olarak para kazanmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ve ilanları inceleyerek gerekli başvuruları yapabilirsiniz.

Evlerde Gelinlik İşi Nasıl Yapılır?

Evlerde gelinlik işi yapmak için evlere gelinlik işi veren firmalar 2016 arasından bir firma ile anlaşmak ve gelinlikleri süslemek gerekir. Gelinliklere dikiş atmak ve üzerilerinde çalışma yapmak için konu hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak gerekir. Aksi halde tam performans gösterilemeyeceği için ortaya kaliteli bir iş çıkmayacaktır. Bu işi yapacak olan ev hanımlarının el becerilerinin yüksek olması en büyük şarttır.

Evde Gelinlik İşinden Ne Kadar Para Kazanılır?

Evde gelinlik işinden para kazanmak için gelinlikler üzerinde başarılı bir şekilde çalışma yapabilmek gerekir. Bunu yapabilen kişiler az olduğu için bu kişilerin kazanacağı paralar fazladır. Eğer sizler de az olan yetenekli kişiler arasındaysanız hemen bu işe girebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evlere Çorap İşi Veren Firmalar 2016 başlıklı makalemizde çorap ek işi, ek iş verenler ve evde çorap işi hakkında bilgiler verilmektedir.

4 YORUM

 1. TUBA

  Nisan 19, 2016 at 8:56 pm

  Gelinlik işi ve çorap işi yapmak istiyorum el becerinin çok iyidir 2 kişiyiz dönüş yaparsanız sevinirim 0506 353 10 98

 2. Bahar diler

  Nisan 20, 2016 at 7:15 pm

  Merhaba.. Ben İzmir karşıyaka da oturmaktayim.elimde boncuk işi olsun süsleme olsun çok iyi yaparım el becerim oldukça yüksektir …maddi olarak ta ihtiyacım var.geri dönüşüm yaparsanız çok sevinirim…

 3. Evin

  Mayıs 14, 2016 at 10:34 am

  Bende bu işi yapmak istiyorum inci boncuk işinden anlıyor ve titizlikle yapabiliyorm 3 arkadaşım birlikte yapacaz sayımız yükselebilirde biran önce dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Gülay

  Kasım 16, 2016 at 7:43 pm

  Ben Gülay.
  Ankara çayyolunda ikamet ediyorum. Ev hanımıyım; Daha önce evde nikah şekeri, nikah davetiyesi katlama, tesbih dizme ve örgü işleri yaptım. İşleri de seri yaparım;Bu işi de yapabilirim Zaman zaman grubumla çalışıyorum İletişime geçerseniz sevinirim.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir