Ek İş Veren Firmalar

Eve Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

By  | 

Eve Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde kına paketleme işi sayesinde para kazanan birçok kişinin bu başarıyı nasıl elde ettiğini ya da elde etmek için neler yaptığını öğrenmek ister misiniz?  Cevabınız evet ise bu makalemiz sayesinde sizlerde evde kına paketleme işi yapabilecek ve eve kına paketleme işi veren firmalar ile irtibata geçebileceksiniz.

Eve kına paketleme işi veren firmalar özellikle evde çalışmayı seven kişileri seçer ve onlarla çalışmak isterler. Evde uzun süre geçiren ve evde kısa zamanda çok iş yapabilen eli hızlı kişiler firmaların en çok tercih ettikleri kişiler oluyor. Özellikle ev hanımları, öğrenciler ya da gününü evde geçirmek zorunda olan kişiler, kına paketleme işini yapabilecek olan kişilerdir.

EVE KINA PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Kına paketleme işi veren firmalar öncelikle evinize kadar size kınayı getirirler. Genellikle 1 ya da 2 kilo şeklinde getirilen kınaları sizlerden 5 ya da 10ar gram şeklinde paketlemenizi isteyeceklerdir. Firma sahipleri daha önceden bunun ölçüsünü belirleyip sizlere belirli bir kaşık ölçüsünde paketleme yapacağınızı söylerler. Genellikle düğün ya da kına geceleri için sipariş alan firmalar sipariş aldıktan sonra bu işi verirler. Çok nadirde olsa bazen firmalar yaza girmeden önce bu siparişlerin olacağını tahmin eder ve hazırlattırırlar. Renkli küçük keselere yapılan bu paketlemeler için evinizin bir bölümünü ayırmanız doğru olacaktır.

EVDE KINA PAKETLEME İLE NE KADAR KAZANIRIM?

Evde kına paketleme işi tane başına da veriliyor olsa da genellikle kilo cinsi üzerinden hesaplanmaktadır. Örneğin bir düğün için 1 kilo kına gerekiyorsa ve bunu 100 pakete bölecekseniz, size ortalama 3 – 4 lira gibi bir para verilecektir. Evde tüm gün oturan bir kir kişinin ortalama günde 5 kilo kına paketlese ortalama 20 lira civarlarında para kazanabilir.

Bu rakamın aylık zamana göre hesaplandığı zaman en az 500 lira gibi bir para ortaya çıkar ki, günde sadece 3 – 4 saatinizi ayırarak bu parayı rahatça kazanabilirsiniz. Evini geçindirmek isteyen birçok bayan ya da öğrenci bu tarz basit ve vasıfsız işer sayesinde para kazanmayı başarabiliyor.

EVE KINA PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR İLE İLETİŞİM

Eve kına paketleme işi veren firmalar her ilde bulunur. Özellikle aktar ya da baharatçı var ise buralara gidebilir ve buradan bu tarz işleri alabilirsiniz. Bir diğer yandan Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde fabrikalara gidebilir ve fabrikalardan bu işi isteyebilirsiniz. Özellikle İstanbul’da ki birçok firma bunu sadece kendisi değil tüm Türkiye’ye gönderdiği için çok fazla sipariş verebilir. Yaz döneminde çok ciddi şekilde hareketlenen düğünler sebebi ile kına satışları da patlama yapıyor diyebiliriz.

Kına paketleme işi yapacak olan kişilerin aylık ortalama 500 – 1000 TL arasında para kazandığını söyleyebiliriz.

UYARI: Sitemiz sizlerinden telefon numarası, ev adresi ya da başka hiç bir kişisel bilgiyi talep etmemektedir. Makalelerimizin altına isim soyisim ya da telefon numaralarınızı yazmamanızı önemle hatırlatır, kötü amaçlı kişiler tarafından bu bilgilerin kullanılabileceğini unutmamanızı isteriz. Yorumlara yazılan tüm bilgilerden üyeler sorumlu olup, internet sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Ayrıca sadece mail adreslerinizi bırakarak bizlerle iletişime kolayca geçebilir ve gelişmeler hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz. Yeni ek iş ilanları hakkında bilgi almak isteyenler, e-mail adreslerini verdikleri takdirde dönüş sağlanacaktır. Tüm bunlarla beraber internet sitemizin Facebook ve Twitter sayfalarını sosyal medya üzerinden takip ederek kısa sürede bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Akşamları ek iş başlıklı makalemizde akşamları ek gelir, akşamları ek iş ve akşamları ek iş 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

676 YORUM

 1. Hatice akyüz

  Şubat 23, 2017 at 9:28 pm

  Evde ek ise çok ihtiyacım var 3 kişiyiz daha öncede ayakkabı dikimi boncuk işi yaptım

 2. Halil

  Şubat 23, 2017 at 11:45 pm

  Adana yuregirde oturuyorum 2 kisiyiz cok ihtiyacim war yardimci olursanz sewinirim

 3. Mehmet

  Şubat 24, 2017 at 4:09 pm

  Konya merkezdeyim, konya için kına paketleme yaparım.
  İletişim için : 0507 425 72 55

 4. Gülşah

  Şubat 27, 2017 at 7:31 pm

  Antalya aksu da oturuyorum evde yapabileceğim işler arıyorm yardımcı olun lütfen eşim işsiz küçük bebeğim var evde herturlu paketleme isi yapabilirim elim yatkın bu tür işlere lütfen yardımcı olun bebegime bez bile almakda güçlük çekiyorum

 5. sultan AK

  Şubat 27, 2017 at 8:12 pm

  bu işleri daha önceden yapmıştımve bu işe çok ihtiyacım var bilginize..

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir