Ek Gelir İmkanları

Evde Zippo Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Zippo Paketleme İşidir. Peki Evde Zippo Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Zippo Paketleme İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Kimler Evde Zippo Paketleme İşi yapabilir? Şimdi bu soruları cevaplandıralım.

Evde Zippo Paketleme İşini dileyen her üyemiz yapabilir. Sizden istenen zippoları özel kutulara koymanızdır. Dileyen üyelerimiz firmayla anlaşıp zippo üzerine özel işlemeler yapma işini de alabilirler. Fakat onu yapmak için ileri derecede el becerinizin olması gerekmektedir. Bu işi yapmak isteyen üyelerimizin aylık kazancı 2000 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan İzmir Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

46 YORUM

 1. Seher

  Aralık 14, 2016 at 3:32 pm

  İstanbul Silivri de oturuyorum ek ise ihtiyacım var geri dönüş yapabilir misiniz

 2. Derya

  Aralık 17, 2016 at 10:14 am

  Merhaba ben Ankara’da yaşıyorum. Yeni üniversite mezunuyum özel bir okulda stajyer öğretmen olarak çalışıyorum fakat boş günlerim çok bu işe zaman ayırabilcek vaktim fazlasıyla var. El çabukluğu ve becerisi bende ve annemde fazlasıyla mümkün… kardeşlerimin eğitimi için bu ek işte çok ihtiyacım var en kısa zamanda dönerseniz çok mutlu olurum

 3. Ebru Çakar

  Aralık 17, 2016 at 1:00 pm

  İstanbulda üniversite öğrencisiyim, evde çok boş vaktim var, ek gelir sağlamak istiyorum.

 4. Gülizar

  Aralık 18, 2016 at 2:03 pm

  evde 3 kişiyiz bu işi hızlı bir şekilde yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 5. ALİ

  Ocak 10, 2017 at 11:26 pm

  merhaba tekirdağ çerkezköyde oturuyorum ek iş olarak bu işi yapabilirim yardımcı olurmusunuz…

  kolay gelsin…

 6. Belgin

  Ocak 15, 2017 at 10:40 pm

  Istanbul Kartalda yasıyorum Ek gelire ihtiyacım var evlilik sürecine giriyorum birikim yapmalıyım aşağı yukarı hertürlü paketleme isini yapabilirim elim yatkındır umarım yardımcı olabilirsiniz mailinizi bekliyorum

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir