Ek İş İlanları

Evde Zencefil Paketleme İşi

By  | 

Artık evinizde bir çok evde ek iş imkanınından yararlanarak aile bütçenize destek olma şansına sahipsiniz. Evinizde ister tek başınıza ister de yakın arkadaşlarınızdan oluşturduğunuz grup ile birlikte rahatlıkla yapabilirsiniz. Evinizde farklı tarzlarda imkanları boş zamanlarını para kazanarak değerlendirebilirsiniz. Evde Zencefil Paketleme İşi 2016  adlı yazımızda sizlere detayları verdik Şimdi birlikte evde ek iş adlı yazımıza göz atalım.

Günlük hayatta yiyeceklerinizi sağlıklı bir hale sokmak için kullandığınız zencefiller evde ek iş olarak insan gücü ile paketlenmektedir. Küçük parçalar halinde olan zencefiller oldukça pahalı olmasının yanı sıra bir yandan da oldukça sağlıklı bir yiyecektir. Zencefilleri firmalar sadece doğramasını yapmaktadır. Çünkü firma eğer paketleme işi de yaparsa maliyeti oldukça yüksek olacaktır. 2016 yılı ile birlikte evde ek iş veren firmalar ev hanımları için birbirinden eğlenceli hobi tarzında yeni evde ek iş imkanları sağlamaktadır. Evinizde boş zamanlarınızda evde ek iş yaparak aile bütçenize destek olmak oldukça mümkün. Evinizde tercih ettiğiniz evde ek iş ilanı ister tek başınıza ister de yakın arkadaşlarınızdan oluşturduğunuz grup ile birlikte rahatlıkla yapabilirsiniz. Evinizde tercih ettiğiniz evde ek iş sayesinde aile bütçenize destek olabilirsiniz ve sizde boş zamanlarınızı paraya çevirebilirsiniz. ev hanımları için evde ek iş veren firmaların sizlere sağladığı Evde Zencefil Paketleme İşi 2016   için gerekli olan bütün malzemeleri Evde Zencefil Paketleme İşi veren firmalar sağlamaktadır. Sizlerden tek istedikleri gönderdikleri zencefilleri istenilen miktarda paketlerin içerisine doldurmanızdır. Sizlere Evde Zencefil Paketleme İşi 2016   için aylık olarak 2500 türk lirası verilmektedir. Ücretinizi nakit olarak teslimat sırasında almaktasınız. Ev hanımları için evde ek iş veren firmaların sizlere sağladığı Evde Zencefil Paketleme İşi 2016   ya başvuru yapmak için ilanımızın altına mail adresinizi yorum atabilirsiniz. Telefon numaranızı yorum atmamanızı rica ederiz.

Bir önceki yazımız olan ANKARA EK İŞ İLANLARI başlıklı makalemizde ek iş, ek iş ilanları ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

68 YORUM

 1. sultan

  Kasım 21, 2016 at 10:42 am

  bu işi yapa bilirim bu işe ihtiyacım var denızlı cal köyü koca köy de oturuyorum iki kişiyiz bu işi cok iyi sekilde başarırız

  • Fatma

   Kasım 23, 2016 at 10:24 am

   İst oturyorum asciyim evimde yapmak istiyorum donus yaparsaniz sevinirim tesekkurler

 2. sabiye

  Kasım 25, 2016 at 10:02 pm

  evde çorap pakelemek istiyorum iş veren firmalara yazıyorum lütfen yorumları okuyun vede bayanlara yardım edip iş olanakları daha çok tanıyın ismim sabiye tf05334578411 atkı çorap boncuk dizme kına paketleme sabun paketleme iş neolursa bana dönerseniz teşekür ederim

 3. İpek

  Aralık 27, 2016 at 12:13 am

  Zencefil paketleme işi yapabilirim

 4. Melek Özgül

  Ocak 18, 2017 at 4:19 pm

  İstanbul il sınırları içinde seri paketleme yapabilirim. Saygılar..

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir