Ek Gelir İmkanları

Evde Yeşilçay Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Yeşilçay Paketleme İşidir. Peki Evde Yeşilçay Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Yeşilçay Paketleme İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Kİmler Evde Yeşilçay Paketleme İşini yapabilir? Şimdi bu soruları yanıtlandıralım.

Evde Yeşilçay Paketleme İşi oldukça basit bir iştir. Sizden istenen şey doğal ürünler satan firmanın göndereceği yeşilçayları gramajlara göre paketlemenizdir. Gereken tüm materyaller firma tarafından sağlanacaktır. Tek yoruculuğu seri bir şekilde paketleme zorunluluğunuzun olması. O yüzden el beceriniz olmamasına rağmen el çabukluğunuzun olması sizin avantajınıza olacaktır. Evde Yeşilçay Paketleme İşi yapmaya karar veren üyelerimizin aylık kazanacağı ek gelir tutarı 1500 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Oyun Hamuru Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

104 YORUM

  1. PINAR

    Ocak 13, 2017 at 5:34 pm

    MERHABA İSTANBUL ESENLER BU İŞE İHTİYACIM VAR.LÜTFEN YARDIM EDİNİZ.TEŞEKKÜR EDERİM.

  2. Demet

    Ocak 13, 2017 at 9:29 pm

    İstanbul Çekmeköy de ikamet etmekteyim 6kişilik ekibim var Hızlı ve titiz çalışmaktayız

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir