Ek İş Fikirleri

Evde Yapay Çiçek Yapma ve Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Canlı çiçek bakmak zordur. Düzenli bakmaz iseniz de zamanla kurur gider. Canlı çiçek bakmaya üşenenlerin tercihi de yapay çiçek oluyor. Sadece üşenmek değil yapay çiçekleri canlı olanlardan daha çok seven birçok insan var. Hastane ziyaretlerinde ya da doğumlarda yapılan ziyaretler de yapay çiçek oldukça tercih edilmektedir. Bu sebepler bir araya gelince de yapay çiçek bir sektör haline gelmeye başladı. Yapay çiçek yaparak ve bu yapılan yapay çiçekleri de paketleme işinden para kazanan bir sürü insan var.

Yapay Çiçek Yaparak Para Kazanmak Mümkün mü?

Yapay çiçek yaparak yüksek meblağlarda para kazanabilirsiniz. O kadar çok yapay çiçek çeşidi var ki bazılarını canlı çiçeklerden ayıramıyorsunuz. Birçok çeşit olduğu gibi bir tanesinin nasıl yapıldığına örnek vermemiz gerekir ise, mesela yapay gül buketi yapımından bahsedelim. Plastikle kaplı çelik mil üzerine yeşil iki tane yaprak üzerine yapay gülü koyarak üzerine su damlası görünümü veren bir malzeme sıkılıyor daha sonra sim ekleniyor, bunlardan değişik şekillerde yeteri kadar yaptıktan sonra hepsini bir araya getirip bir buket haline getiriyorsunuz. Daha sonra buket bozulmayacak şekilde paketleyerek satışına başlayabilirsiniz. Hızınıza göre bir dakika içinde 3 ya da daha fazla yapabilirsiniz. Firmamızla yaptığımız anlaşma doğrultusunda firmanın istediği sayıda yapay çiçek yaptığınız takdirde aylık kazanacağınız ek gelir tutarı 2500 Türk Lirası olacaktır.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

Bir önceki yazımız olan Muğla Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

44 YORUM

 1. Seher

  Aralık 14, 2016 at 3:40 pm

  İstanbul Silivri de oturuyorum ek ise ihtiyacım var geri dönüş yapabilir misiniz

 2. EBRU

  Aralık 15, 2016 at 7:49 am

  bu işi acil istiyorum…

 3. meliha

  Aralık 18, 2016 at 9:16 pm

  MERHABA…KESİNLİKLE YAPMAK İSTEDİĞİM İŞ!!!İŞİM GEREĞİ ELDE KUMAŞ ÇİÇEK YAPIMI VE BENZERİ EL BECERİSİ GEREKTİREN PEK ÇOK İŞ YAPTIM,
  MODA TASARIMI MEZUNUYUM..EL BECERİLERİME GÜVERİM…ÇOK KEYİFLE ÇALIŞACAĞIM BİR İŞ.

  SAYGILARIMLA…

 4. Nurcan

  Aralık 25, 2016 at 12:33 pm

  Merhaba Istanbul Pendik te oturuyorum evde tafta.ipek.kadife kumaş kullanara tamamı el yapımı cicek çalışıyorum ciceklerim (nişan sandık ve tepsileri..gelin el ve gelin başı) suslemelerinde kullanılır sipariş almamda yardımcı olurmusunuz nurcanisikk@gmail.com

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir