Ek Gelir İmkanları

Evde Vazo Süsleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Vazo Süsleme İşidir. Peki Evde Vazo Süsleme İşi nasıl yapılır? Evde Vazo Süsleme İşi ile ne kadar ek gelir elde edilir? Şimdi bu soruları cevaplandıralım.

Evde Vazo Süsleme İşi diğer ek işler gibi kolay bir iş değildir. Üst düzey el becerisi gerektiren bu işimiz, sadece el becerisi konusunda kendine güvenen üyelerimizin yapabileceği cinsten bir iştir. Bu iş için firma tarafından mülakata tabii tutulacaksınız. Daha sonra firmanın size gönderdiği vazoları firmanın istediği renge boyayıp yine firmanın istediği desenle süslemeniz gerekmektedir. Evde Vazo Süsleme İşi yapmak isteyen üyelerimiz, firmayla anlaştığı takdirde aylık kazanacağı ek gelir tutarı tamı tamına 3000 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Nişan Davetiyesi Hazırlama İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

25 YORUM

 1. Ekin Ece Erkan

  Kasım 20, 2016 at 9:21 pm

  Mail adresim: ekinece@hotmail.dom

  İstanbul’da yaşıyorum, el işlerinde oldukça yetenekliyimdir.

 2. Murat

  Kasım 20, 2016 at 11:21 pm

  Merhaba, güzel sanatlar mezunuyum. Zaten devamlı yaptığım eğitim aldığım iştir. Dönüşünüzü bekliyorum.

 3. Emine

  Aralık 14, 2016 at 11:50 pm

  Tekirdag cerkezkoyde otruyom bu isi yapmk istiyrm

 4. meliha

  Aralık 18, 2016 at 9:08 pm

  MERHABA MODA TASARIM MEZUNUYUM ,BOYAMA VE SÜSLEME İŞLERİNE YATKINIM.VE İŞ KONUSUNDA GEREKLİ DONANIMLARA SAHİBİM.KENDİMDE ÇİZİMLER YAPMAKTAYIM…DESEN ÇİZME,RENKLENDİRME, SANATSAL BAKIŞ AÇISINA SAHİBİM
  BU İŞİ KEYİFLE YAPABİLİRİM İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDİYORUM.

  SAYGILARIMLA…

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir