Ek İş İlanları

Evde Trafik Seti Hazırlama İşi ile Ayda 3000 TL Kazanın!

By  | 

Evde Trafik Seti Hazırlama İşi

Bir çok ev hanımının ev bütçesine destek olmak için iş arayışları vardır. Yeni evlenen veya çocuk sahibi olan insanların ek iş arayışları oldukça fazladır. Bunun için firmalar dar gelirli ev hanımları için evde ek iş imkanları sunmaktadır. Evinizde Çeşitli evde ek iş imkanı yaparak dar gelirinizi kurtarabilir hatta bu sayede para kazanarak boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi ilk yardım kitleri her evde arabada iş yerinde hatta motorlu taşıtların tümünde bulunması gereken bir çantadır. İlk yardım kitinin içerisinde bulunan malzemeler sizin geçirdiğiniz bir kazada hayatınızı kurtarmaya bile yarayacak malzemeler bulunmaktadır. Ama firmalar bu ürünleri hazırlar çantaların içleri ilk yardım malzemelerini koyması insan gücü istemektedir.Bunun içinde son yıllarda Türkiye’de geçim sıkıntısı oldukça fazla artmaktadır. Her aileden bir kişi çalışsa bile o aile istediği gibi geçinemezdir. Ailelere destek amaçlı bir çok firma evlere ek iş sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesi olan Evde Trafik seti Hazırlama İşi veren firmalar sizlere gerekli olan bütün malzemeleri ve gereçleri sağlamaktadır. Sizden istenilen sadece aynı miktarda ve aynı yerlerde olacak şekilde ayarlayarak çantaların içerisine ilk yardım malzemelerini doldurmanızdır. Siz ev hanımlarına Evde Trafik Seti Hazırlama İşi veren firmalar aylık olarak 6000 adet trafik seti hazırlamanızı istemektedir. Bunun içinde aylık olarak tamı tamına 3000 Türk lirası kazanma imkanına sahipsiniz. Evinizde oldukça fazla boş zamanınız var ve dar gelire sahipseniz tam size göre bir evde ek iş imkanıdır. Evinizde ister tek başınıza ister de yakın arkadaşlarınız ile oluşturduğunuz grup ile birlikte hatta aileniz ile birlikte rahatlıkla Evde Trafik Seti Hazırlama İşi veren firmaların siz ev hanımları için sağladığı Evde Trafik Seti Hazırlama İşi 2016 yı yapabilirsiniz ve evde geçen boş zamanlarınızı para kazanarak değerlendirebilir ve aile bütçenize destek olabilirsiniz. Sizde hemen bir evde ek iş imkanına başvuru yaparak evde ek iş sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Yaka Sökme İşi başlıklı makalemizde ek iş, evde ek iş ve evde ek iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

164 YORUM

  1. ALİ

    Ocak 10, 2017 at 9:48 pm

    merhaba tekirdağ çerkezköyde oturuyorum ek iş olarak bu işi yapabilirim yardımcı olurmusunuz…

    kolay gelsin…

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir