Ek Gelir İmkanları

Evde Terlik Paketleme İşi

By  | 

 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Terlik Paketleme İşidir. Peki Evde Terlik Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Terlik Paketleme İşinin zorlukları nelerdir? Kimler Evde Terlik Paketleme İşini yapabilir? Evde Zımba Paketleme İşi ile aylık kazanacağınız ek gelir tutarı ne kadardır? Şimdi bu soruları yanıtlandıralım.

 

Yıllardır evlerden eksik olmayan aynı zamanda dışarıda da pek çok farklı modelde karşımıza çıkan terlikler bay, bayan birçok kişinin ayağında görülmektedir. Evde Terlik Paketleme İşi oldukça kolay bir iştir. Evde Terlik Paketleme İşinin aslında pek bir zorluğu bulunmamakta tek yapılması gereken üstünde kalan fazla ip detaylarını ve plastik detaylarının temizlemektir. Evde Terlik Paketleme İşi için yapmanız gereken şey, firmanın göndereceği terlikleri, numaralarına göre kutularına paketlemeniz olacaktır. Evde Terlik Paketleme İşi ile aylık kazanacağınız ek gelir tutarı 2500 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz. Firmalarımıza internet üzerinden, çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz, tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı, kafanıza takılan önemli yerleri, gerek firmalara olsun, gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünkü sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz. Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

Bir önceki yazımız olan Evde Bardak Altlığı Yapma ve Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

52 YORUM

 1. Cüneyt

  Şubat 26, 2017 at 12:42 pm

  Merhaba Evimizde ailemiz ile yapacağımız ek iş imkanı arıyoruz. Titiz ve düzenli çalışma yaparız. Mail adresim : cuneyt.otay@gmail.com

 2. mervenur

  Şubat 26, 2017 at 2:14 pm

  merhaba ben iki yorum yapmıştım buraya.. ben evde ek iş yapmak istiyorum dönmenizi bekliyorum.. ihtiyacım var ..

 3. dygu

  Şubat 26, 2017 at 3:22 pm

  evde ek iş arıyorum

 4. emine

  Şubat 26, 2017 at 5:53 pm

  Eşim sakat çok ihtiyacm var yapablrm

 5. emine

  Şubat 26, 2017 at 5:55 pm

  Lütfen ulaşn bana mağdur bi durumdaym

 6. sema

  Şubat 26, 2017 at 7:23 pm

  Yozgat sorgun da oturuyorum bende yapabilir im bu işi ihtiyacı m var lütfen

 7. meryem şahin

  Şubat 26, 2017 at 11:42 pm

  bende çalışmak istiyorum ve işinize talibim

 8. Sümeyye

  Şubat 26, 2017 at 11:47 pm

  BURSA/YENİŞEHİR BU İŞE GERÇEKTE ÇOK İHTİYACIM VAR.

 9. bahar

  Şubat 26, 2017 at 11:57 pm

  merhaba
  terlik paketleme işinde dair aile bütçeme katkıda bulunabilmem için yardımlarınızı rica ederim.
  teşekkür ederim

 10. Kemal

  Şubat 27, 2017 at 9:55 pm

  Istanbul da oturuyorum eşimle terlik paketleme işini yapmak istiyorum gerekirse elemanlarda bulabilirim maddi sıkıntıdayım borçlarımdan dolayı lütfen geri dönüş yapınız

 11. Seviye Öztürk

  Şubat 27, 2017 at 10:32 pm

  Balikesir de oturuyorum Evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var Bana ulasin

 12. Seviye Öztürk

  Şubat 27, 2017 at 10:34 pm

  Balikesirde oturuyorum Evde yapabilecegim iş arıyorum bana ulaşırsanız sevinirim

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir