Ek İş İlanları

Evde Tarçın Paketleme İşi

By  | 

Evde Tarçın Paketleme İşi

 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Tarçın Paketleme İşi dir. Tarçın paketleme işi diğer paketleme işleri gibi gayet kolay bir iş, bu iş sayesinde günlük 3 – 5 saatini ayırarak aylık 2000 Türk Lirası ve üzeri bir gelir elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz gelirin miktarı sizin çalışmanıza bağlı olmakla birlikte, anlaşma yaptığınız firmanın size önerdiği fiyata göre de değişebilir.

Evde Tarçın Paketleme İşi Yapabilir Miyim?

Evde yapılacak işler konusunda en sık sorulardan bir tanesi ben bu işi yapabilir miyim? Sorusu, firmalar tarafından evde yapılmak üzere verilen işler, kolay işlerdir herkes tarafından yapılabilir. Bu işler herhangi bir tecrübe veya vasıf istememektedir. Özelliklede paketleme işleri herkesin basit ve sorunsuz bir şekilde yapabileceği işlerdir. Eve verilen işlerin bir veya iki tanesi yetenek istemektedir. Bizde bu işleri sizlere anlatırken, bu işin yetenek istediğini ve özelliklede şu kişilerin bu işlere başvurması gerektiği konusunda, hazırlamış olduğumuz yazılarda gerekli uyarıları yapmaktayız. Evde tarçın paketleme yapmak, zahmetsiz bir iş olduğuna değindik. Bu işi bireysel olarak yapabileceğiniz gibi, arkadaşlarınızla veya komşularınızla gruplar oluşturarak daha fazla iş alabilir ve daha yüksek miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz. İşin nasıl yapıldığını anlattığımız zaman, bu iş konusunda aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacaktır.

Evde Tarçın Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Tarçın paketleme işi aldığınız firma size gerekli olan bütün araç ve gereçleri sağlıyor. Bu araç ve gereçleri sağlayan firma size nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hakkında tüm bilgileri veriyor. Genelde tarçın paketleme işi, koliler halinde gelen tarçınları, özel olarak tasarlanmış paketlere ağırlık hesabı yapılarak koyulması işlemidir. Tarçının miktarını ölçmek için size gerekli olan terazi firma tarafından sağlanıyor. Bu işte dikkat edilmesi gereken, tarçınları temiz ve hijyenik ortamda paketlemeye özen göstermeniz.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Nişan Tepsisi Süsleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

87 YORUM

 1. Özlem

  Kasım 12, 2016 at 9:50 pm

  Aksaray merkezde oturuyoruz.4 kişilik tecrübeli ekibiz.Bu iş için gerekli özeni gösterebiliriz.

 2. hakan

  Kasım 17, 2016 at 2:00 pm

  merhaba biz 4 kişiyiz evde ek iş yapmak istiyoruz. eskişehirdeyiz üniversitede okuyan çocuklarımız var acil ihtiyacımız var lütfen iletişime geçin.

 3. selim

  Aralık 1, 2016 at 5:27 pm

  merhaba evde 4 kişiyiz evde ek iş yapmak istiyoruz istanbul leventte oturuyoruz
  iletişime geçerseniz sevinirim

 4. Zeynep

  Aralık 2, 2016 at 7:42 pm

  Evde 6 kişiyiz ve ek iş yapmak istiyoruz ve deneyimliyiz bu konuda

 5. Sezen

  Aralık 13, 2016 at 1:32 pm

  Malatyada oturuyorum evde ise ihtiyacim var..

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir