Ek Gelir İmkanları

Evde Süpürge Torbası Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Süpürge Torbası Paketleme İşidir. Peki Evde Süpürge Torbası Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Süpürge Torbası Paketleme İşi ile ne kadar ek gelir elde edilir? Bu soruları cevaplandıralım.

Evde Süpürge Torbası Paketleme İşi oldukça basit bir iştir. Firmanın gönderdiği süpürge torbalarını belirlenen sayılara göre paketlemeniz gerekmektedir. El becerisi gerektirmeyen bu iş için dileyen tüm üyelerimiz başvuruda bulunabilirler. Evde Süpürge Torbası Paketleme İşi yapmaya karar veren üyelerimizin HAFTALIK kazanacağı ek gelir tutarı 450 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Hediye Kutusu Süsleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

97 YORUM

 1. Eftalya Fettahoğlu

  Kasım 25, 2016 at 6:44 pm

  Öğrenciyim, bursada okuyorum, vaktim müsait, acil iş arıyorum.. Sorumluluklarını bilen biriyim..

  Dönecek misiniz ki?

 2. Fikriye

  Kasım 26, 2016 at 6:22 am

  Merhaba ben ev hanımıyım elimden her iş gelir çok hamaratımdır bende evde paketleme işi yapmak istiyorum istanbul avrupa yakasında oturuyorum geri dönerseniz sevinirim ise ihtiyacım var. Saygılarımla

 3. Adnan

  Kasım 27, 2016 at 1:23 pm

  Merhaba sizinle birlikte çalışmak istiyorum, temiz ve düzenli olarak işleri zamanında teslim edebiliriz. adnanalpay@windowslive.com

 4. Adnan

  Kasım 27, 2016 at 1:24 pm

  Ankara Mamak temiz ve düzenli olarak işleri zamanında teslim edebiliriz. adnanalpay@windowslive.com

 5. Çiğdem

  Aralık 1, 2016 at 12:01 am

  Merhaba.Ben İstanbul Pendik Kurtköy’de oturuyorum. Evde yapabileceğim bir iş arıyorum.Gerçekten çok ihtiyacım var. Dönüş yaparsınız çok sevinirim.

 6. Zehra

  Aralık 8, 2016 at 8:59 pm

  merhaba tekirdağ corlu da ikametkah ediyorum.sizinle birlikte paketleme işlerinizde çalışmak istiyorum. ev içinde 3 kişiyiz elimizden geldiğince hızlı ve zamanında yetiştirebiliriz. şuan çalışmıyorum işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim , şimdiden teşekkürler…

 7. Seher

  Aralık 14, 2016 at 3:09 pm

  İstanbul Silivri de oturuyorum ek ise ihtiyacım var geri dönüş yapabilir misiniz

 8. Berçem Özge Alhas

  Aralık 16, 2016 at 5:29 pm

  Merhaba. İstanbul Anadolu Yakası Maltepe de oturuyorum. İşsizim. Aileme destek olmak istiyorum. Acil dönüşlerinizi rica ediyorum.
  bercemozge@gmail.com

 9. idris babir

  Aralık 18, 2016 at 3:41 pm

  ıstanbul umraniyede ikamet ediyorum ekibimizle işlerinizi yapmaya haziriz dönüş yaparsaniz seviniriz 05426033436

 10. ismail demir

  Aralık 19, 2016 at 2:57 am

  Dönüş yapmanızı bekliyorum esimin adresinden yazıyorum ..k.kalede oturuyorum

 11. ismail demir

  Aralık 19, 2016 at 2:58 am

  Kesin dönüş yaparsanız mutlu olurum evde ek iş yapmak istiyorum

 12. ismail demir

  Aralık 19, 2016 at 3:01 am

  Dönüş yapın lütfen

 13. Gonca Yalçın

  Aralık 19, 2016 at 2:43 pm

  İstanbul Zeytinburnu Gökalp Mahallesindeyim.
  Evde her türlü paketleme işini yapabilirim.
  Temiz, düzenli ve hızlı çalışırım.

 14. gümüs

  Aralık 31, 2016 at 10:49 am

  Evde ek iş yapmak istiyorum paketleme işi geri donüş yaparsaniz sevinirim Ankara Keçiören

 15. Fatma

  Aralık 31, 2016 at 1:17 pm

  Ben çok istiyorum pişman olmazsınız emin olun. Elim gerçekten hızlı ve beceriklidir işimide tertipli yaparım.

 16. Fatma

  Aralık 31, 2016 at 1:18 pm

  Elim pratik ve düzenlidir. Pişman olmayacaksınız

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir