Ek Gelir İmkanları

Evde Su Tabancası Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Su Tabancası Paketleme İşidir. Peki Evde Su Tabancası Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Su Tabancası Paketleme İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Şimdi bu soruları yanıtlandıralım.

Evde Su Tabancası Paketleme İşi oldukça basit bir iştir. Su tabancalarıyla oynamak her çocuk tarafından çok eğlenceli bulunan bir aktivitedir. Su tabancalarının herhangi bir zararının olmaması da anne babaların içini rahatlatan bir diğer etmendir. Fabrikadan gelecek olan su tabancalarının parçalarını önce birleştirip sonra da paketlemeniz gerekmektedir. Zaten 2 parça olan bu materyali birleştirmek de paketlemek kadar kolaydır. Evde Su Tabancası Paketleme İşi ile aylık kazanacağınız ek gelir tutarı 1800 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Plastik Bebek Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

92 YORUM

 1. Başak

  Aralık 11, 2016 at 7:46 pm

  Evde paketleme katlama etiket yapıştırma gibi işler yapabilirim
  Samsun

 2. Seher

  Aralık 14, 2016 at 2:58 pm

  İstanbul Silivri de oturuyorum ek ise ihtiyacım var geri dönüş yapabilirmisiniz

 3. Mehmet

  Aralık 16, 2016 at 7:42 am

  Merhaba. Istanbul’da ikamet ediyorum. İşsiz olduğum için bu tarz işlere tüm vaktimi ayırabilirim. Gerçekten seri, becerikli ve istenilen her türlü işi vaktinde yapabilecek birisiyim. Geri dönüş yaparsanız pişman olmazsınız ve çok sevinirim.

 4. Derya

  Aralık 17, 2016 at 9:56 am

  Merhaba ben Ankara’da yaşıyorum. Yeni üniversite mezunuyum özel bir okulda stajyer öğretmen olarak çalışıyorum fakat boş günlerim çok bu işe zaman ayırabilcek vaktim fazlasıyla var. El çabukluğu ve becerisi bende ve annemde fazlasıyla mümkün… kardeşlerimin eğitimi için bu ek işte çok ihtiyacım var en kısa zamanda dönerseniz çok mutlu olurum

 5. Gülce Duğan

  Aralık 17, 2016 at 10:12 pm

  Acil ihtiyacım var lütfen teşekkürler
  Omercan-coskun@hotmail.com

 6. Zeki

  Aralık 18, 2016 at 8:11 pm

  İstanbul Silivri’de oturuyorum, bu işi yapmak istiyorum. Teşekkürler…

 7. Şenay Üğüdücü

  Aralık 20, 2016 at 11:15 am

  İstanbul Kartaldayım.Ailemiz beş kişi.Kayınvalidemle birlikte oturuyorum (kendisi tekstil sektöründen emekli) dolayısıyla o,ben ve bazen kızımla evde ek iş yapmak istiyoruz.Boş vakit değerlendirmek için değil bizzat bu işe vakit ayırarak para kazanmak gayemiz..
  Bilgilerinize,

 8. Filiz

  Aralık 23, 2016 at 2:38 pm

  İkamet adresim İstanbul/Beylikdüzü. Hızlı, disiplinli ve temiz çalışırım, evde çalışmama engel olacak çocuk veya başka herhangi bir şey yoktur.

 9. gonca

  Aralık 30, 2016 at 1:23 am

  bgonca952@gmail.com
  Bulundugum cevrede iş imkanı yok lütfen bana geri dönüs yapin

 10. Rıdvan

  Aralık 30, 2016 at 8:22 pm

  Bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim Kütahya merkez

 11. Sultan sönmez

  Ocak 9, 2017 at 11:45 pm

  Bu işe gerçekten ihtiyacım var sultangazide oturuyom

 12. PINAR

  Ocak 13, 2017 at 5:39 pm

  MERHABA İSTANBUL ESENLER BU İŞE İHTİYACIM VAR.LÜTFEN YARDIM EDİNİZ.TEŞEKKÜR EDERİM.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir