Ek Gelir İmkanları

Evde Sipsi Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Sipsi Paketleme İşidir. Peki Evde Sipsi Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Sipsi Paketleme İşi ile ne kadar ek gelir kazanılır? Şimdi bu soruları cevaplandıralım.

Evde Sipsi Paketleme İşi oldukça basit bir iştir. Sipsi, nargile içerken nargilenin ağzına takılan araçtır. Nargile içecek olan kişilere verilir, kişiye özel verilir. Onları ambalajlamak için firma sizlere ihtiyaç duyuyor. Önce ambalajlayıp sonra da toplu olarak paketlemeniz gerekmektedir. Paketlerken hijyen kuralları çerçevesinde paketlemeye özen göstermeniz gerekmektedir. Evde Sipsi Paketleme İşi yapmak isteyen üyelerimizin haftalık kazanacağı ek gelir tutarı 500 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Çatal Kaşık Bıçak Seti Hazırlama İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

128 YORUM

 1. Filiz

  Aralık 23, 2016 at 2:46 pm

  İkamet adresim İstanbul/Beylikdüzü. Hızlı, disiplinli ve temiz çalışırım, evde çalışmama engel olacak çocuk veya başka herhangi bir şey yoktur.

 2. Filiz

  Aralık 23, 2016 at 2:47 pm

  İkamet adresim İstanbul/Beylikdüzü. Hızlı, disiplinli ve temiz çalışırım,çalışmama engel olacak çocuk veya başka herhangi bir şey yoktur.

 3. Derya

  Aralık 23, 2016 at 8:14 pm

  Adana bu ise cok ihtiyacim var lutfen geri donus yapiniz

 4. kevser

  Ocak 6, 2017 at 10:46 pm

  26 yaşındayım genc ve dinamik biri olarak elimin beceriaine guvenerek evde ek iş imkanı arıyorum bana dönerseniz sevinirim.

 5. ALİ

  Ocak 10, 2017 at 9:32 pm

  merhaba tekirdağ çerkezköyde oturuyorum ek iş olarak bu işi yapabilirim yardımcı olurmusunuz…

  kolay gelsin…

 6. zehra

  Ocak 13, 2017 at 3:32 pm

  elim çok hızlı ev hanımıyım işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın bana

 7. Zeynep

  Şubat 27, 2017 at 10:46 pm

  Merhaba istanbul anadolu yakasında oturuyorum 17 yaşındayım,öğrenciyim sabahçı olduğum için saat 13:00 den sonra tüm günüm boş geçiyor,ve kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için kendi paramı kazanmak istiyorum,geri dönüş yaparsanız çok sevinirim annem ve kizkardesim ile almak istiyoruz

 8. Zeynep

  Şubat 27, 2017 at 10:47 pm

  Merhaba istanbul anadolu yakasında oturuyorum 17 yaşındayım,öğrenciyim sabahçı olduğum için saat 13:00 den sonra tüm günüm boş geçiyor,ve kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için kendi paramı kazanmak istiyorum,geri dönüş yaparsanız çok sevinirim annem ve kizkardesim ile almak istiyoruz.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir