Ek Gelir İmkanları

Evde Sigara Küllüğü Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Sigara Küllüğü Paketleme İşidir. Peki Evde Sigara Küllüğü Paketleme İşi nasıl yapılır? Kimler Evde Sigara Küllüğü Paketleme İşini yapabilir? Evde Sigara Küllüğü Paketleme İşi ile aylık ne kadar ek gelir kazanılır? Şimdi bu soruları cevaplandıralım.

Evde Sigara Küllüğü Paketleme İşi tüm üyelerimizin yapabileceği kolay bir iştir. Firmaların metal ve cam olarak ürettikleri küllükleri uygun ambalajlarına paketlemeniz gerekmektedir. Bu işin zorluğu yok fakat uğraştırıcı bir iştir. Zira günde 3000 adet küllük paketlemeniz gerekmektedir. Evde Sigara Küllüğü Paketleme İşi ile aylık kazanacağınız ek gelir tutarı 2500 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Pet Bardak Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

113 YORUM

 1. Melek Özgül

  Ocak 18, 2017 at 3:18 pm

  Ek işinizi yaapmak istiyorum.. Saygılarımla..

 2. hülya

  Ocak 18, 2017 at 4:40 pm

 3. hülya

  Ocak 18, 2017 at 4:41 pm

  bu iş için boş zamanım var hulya.tzcn.23@windowslive.com

 4. Mustafa

  Ocak 18, 2017 at 5:57 pm

  Bu işi yapmak istiyorum.

 5. Cumhur

  Şubat 19, 2017 at 10:44 pm

  Sayın eveekiş;

  Sitenizi inceledim evden calışmak için sartlarım uygun ,sizinle calışmak isterim.

  İlgilendiğiniz için teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim.

 6. Gülçin Akdoğan

  Şubat 19, 2017 at 11:46 pm

  Merhaba, 3 kişiyiz. Evde iş yapmak istiyoruz. Dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Ilknur

  Şubat 20, 2017 at 1:15 am

  Diyarbakirdayim. Bu is icin ayiracak bayaga bos vaktim var ilknurpulat_2921@hotmail.com

 8. Cinar

  Şubat 20, 2017 at 1:11 pm

  Bu ise cok ihtiyacim var lutfen zor durumdayim kaynanamla anlasamiyorus para biriktirerek ayri eve cikmak istiyorum yardemci olun saygilar 😢😢😢😢😢

 9. Özlem Ergene Sinanlar

  Şubat 21, 2017 at 6:58 pm

  Merhaba iyi günler. İstanbul’da ikamet ediyorum. Evde geçirdiğim zamanları değerlendirmek istiyorum. Şartlarınız nelerdir? Geri dönüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

  atolyebyozlem@gmail.com

 10. Cansu

  Şubat 23, 2017 at 11:05 am

  Merhaba acil ihtiyacım var dönüş yapabilir misiniz

 11. zerrin

  Şubat 25, 2017 at 12:22 am

  Malatya merkezde ikamet etmekteyim ekibimle birlikte verilecek isleri en kisa zamanda en iyi sekilde bitirecegimize eminim mahcup olmayacagimiz icin gonul rahatligiyla basvuruda bulunuyorum.Sectiginiz takdirde asla pisman olmayacaksiniz cevabinizi bekliyorum.

 12. Volkan ölmez

  Şubat 25, 2017 at 6:52 pm

  Merhaba ben volkan öğrenciyim boş zamanımı değerlendirmek için bu işi yapmak istiyorum.bama fırsat verirseniz sevinirim.volkan_151@outlook.com

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir