Ek Gelir İmkanları

Evde Saklama Kabı Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Saklama Kabı Paketleme İşidir. Peki Evde Saklama Kabı Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Saklama Kabı Paketleme İşi ile aylık ne kadar ek gelie elde edilir? Şimdi bu soruları yanıtlandıralım.

Evde Saklama Kabı Paketleme İşi yapmak oldukça basit bir iştir. Yapmanız gereken şeyler farklı boyutlardaki saklama kaplarını iç içe koyarak paketlemek olacak. Farklı renk ve boyutlara sahip kaplar, kapaklarından ayrı gelecektir. Kapakları içlerine yerleştirmek yine size düşüyor. Bunun yanı sıra firmayla anlaştığınız takdirde barkod makinasıyla ürünlere barkod yapıştırma işlemini de ek ücret karşılığında yapabileceksiniz. Evde Saklama Kabı Paketleme İşi yapmaya karar veren üyelerimizin aylık kazanacağı ek gelir tutarı 1850 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evinizden Ek Gelir Kazanma Yolları! başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

149 YORUM

 1. Derya

  Aralık 17, 2016 at 9:59 am

  Merhaba ben Ankara’da yaşıyorum. Yeni üniversite mezunuyum özel bir okulda stajyer öğretmen olarak çalışıyorum fakat boş günlerim çok bu işe zaman ayırabilcek vaktim fazlasıyla var. El çabukluğu ve becerisi bende ve annemde fazlasıyla mümkün… kardeşlerimin eğitimi için bu ek işte çok ihtiyacım var en kısa zamanda dönerseniz çok mutlu olurum

 2. Gonca Yalçın

  Aralık 19, 2016 at 2:40 pm

  İstanbul Zeytinburnu Gökalp Mahallesindeyim.
  Evde her türlü paketleme işini yapabilirim.
  Temiz, düzenli ve hızlı çalışırım.

 3. Filiz

  Aralık 23, 2016 at 2:43 pm

  İkamet adresim İstanbul/Beylikdüzü. Hızlı, disiplinli ve temiz çalışırım, evde çalışmama engel olacak çocuk veya başka herhangi bir şey yoktur.

 4. Derya

  Aralık 23, 2016 at 8:15 pm

  Adana bu iste kendime guveniyorum

 5. Sultan sönmez

  Ocak 9, 2017 at 11:49 pm

  İstanbul sultangazide oturuyom. Bu işe ihtiyacım var

 6. PINAR

  Ocak 13, 2017 at 5:40 pm

  MERHABA İSTANBUL ESENLER BU İŞE İHTİYACIM VAR.LÜTFEN YARDIM EDİNİZ.TEŞEKKÜR EDERİM.

 7. Mehmet

  Ocak 14, 2017 at 3:41 pm

  Merhaba. İstanbulda oturuyorum. Çalışmıyorum ve ek işe ihtiyacım var. Dönüşlerinizi bekliyorum.

 8. Nevra

  Şubat 20, 2017 at 12:58 pm

  İstanbul tuzla şifa mahallesinde oturuyom bu işi yapmak istiyorum

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir