Ek Gelir İmkanları

EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ

By  | 

EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ

Evde sabun paketleme işi sayesinde para kazanmak hem mümkün olduğu gibi hem de son derece kolaydır. Özellikle sabun paketleme işi yapmak isteyenlerin rahat bir şekilde yapabileceği bu işte iyi para kazanmak isteyenlerin çok ciddi oranlarda paketleme yapması gerekecektir. Özellikle gün içerisinde çok paketleme yapanların çok para kazandığı bu işte tane başına 5 kuruş civarlarında para verilmektedir. Tane başına 5 kuruş her ne kadar az gibi görünse de bu rakamı binlerle çarptığımız zaman büyük rakamlara yol açmaktadır. Bir haftada 5000 paket sabun paketlediğinizi hayal edelim. Haftalık eğer bu oranlarda sabun paketlemesi yaparsanız ortalama 250 TL civarlarında para kazanırsınız.

Günlük ortalama 715 sabuna tekabül eden bu hesabımızda eğer sizler daha çok sabun paketleyebilirseniz daha fazla para kazanabilirsiniz. Bugün birçok kişinin özellikle de ev hanımlarının tercih etmekte olduğu bu iş sayesinde günlük, haftalık ve aylık güzel paralar kazanılmaktadır. Eğer sizlerde bu tarz bir ek iş arıyorsanız evde sabun paketleme işi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Özellikle büyük şehirlerdeki bazı firmalar paketleme işi gibi angarya işleri yapmak istemedikleri için bu işleri başkalarına verebiliyorlar. Tane başına da 1 – 5 kuruş arasında ödeme yapan firmaların her biri farklı ödeme şartları sunabilir. Sizlere tavsiyemiz güvendiğiniz ve parasını kesin ödeyecek dediğiniz bir firma bulmanız ve parasını almadan kesinlikle ürünlerinizi teslim etmemenizdir.

Evde sabun paketleme işi her ne kadar zor gibi görünse de aslında o kadar da zor değildir. Sizlere büyük ihtimalle kutu ya da çuval içerisinde birçok sabun gelecektir. Gelecek olan sabunları yanlarında verilen paketlerin içerisine koyup hazırlamanız istenecektir. Hazırladığınız kutu başına ödeme yapacak olan firmaların en büyük amacı bu tarz basit işlerle uğraşmamak ve diğer başka insanlarında bu işler sayesinde para kazanmasını sağlamaktır.

Elbette yukarıda verdiğimiz para üzerinden anlaşmayanlarda olacaktır. Sizlere toplu para ya da toplu maaş gibi tekliflerde verebilirler. Örneğin sizlere tane başına değil de 1000 tane için 10 TL ya da günlük 500 taneden aylık 500 lira maaş ödemesi gibi ödemelerde de bulunabilirler. Bu sebepten dolayı maaşınızı hem kendiniz belirlersiniz hem de pazarlığınızı kendiniz yaparsınız.

Eğer performansınız iyi olursa maaşınızda o derecelerde artış gösterecektir. Bugün birçok insanın ekstra maaş ya da ek gelir diye adlandırdığı bu işlerden çok para kazanan insanlar bulunmaktadır. Büyük oranda insanlar evlerine bu tarz ek işleri alırken bazıları ise gidip firmalarda çalışmak isteyebiliyorlar. Özellikle dışarıda çalışmak isteyenlerin çok tercih edilmediği bu işte eğer evinizde çalışma imkanınız ve alanınız var ise daha fazla para kazanabilirsiniz.

UYARI: Sitemiz sizlerinden telefon numarası, ev adresi ya da başka hiç bir kişisel bilgiyi talep etmemektedir. Makalelerimizin altına isim soyisim ya da telefon numaralarınızı yazmamanızı önemle hatırlatır, kötü amaçlı kişiler tarafından bu bilgilerin kullanılabileceğini unutmamanızı isteriz. Yorumlara yazılan tüm bilgilerden üyeler sorumlu olup, internet sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Ayrıca sadece mail adreslerinizi bırakarak bizlerle iletişime kolayca geçebilir ve gelişmeler hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz. Yeni ek iş ilanları hakkında bilgi almak isteyenler, e-mail adreslerini verdikleri takdirde dönüş sağlanacaktır. Tüm bunlarla beraber internet sitemizin Facebook ve Twitter sayfalarını sosyal medya üzerinden takip ederek kısa sürede bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Siirt Ek İş İlanları başlıklı makalemizde siirt ek gelir, siirt ek gelir imkanı ve siirt ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

1.486 YORUM

 1. tansu

  Aralık 26, 2016 at 10:57 am

  işe ihtiyacım var. kalabalık ekibim var. teşk.

 2. tansu

  Aralık 26, 2016 at 10:58 am

  izmirde kalabalık ekibim var. tşkler

 3. Mustafa

  Aralık 27, 2016 at 1:35 am

  Adim mustafa İstanbul Anadolu yakasında atAsehirde ilçesinde oturuyorum evde paketleme işi istiyorum tel numaram 05347258770 dönüş yaparsanız cok sevinirim

 4. merve

  Aralık 30, 2016 at 12:40 pm

  ACIL IS iSTIYORUM çok zor durumdayım nolur bana donun

 5. merve

  Aralık 30, 2016 at 12:41 pm

  ACIL IS NOLUR COK IHTIYACIM VAR

 6. Derya

  Ocak 12, 2017 at 9:32 pm

  Sabun paketleme işi için gerekli ekibi oluşturabilirim . En kısa zamanda dönmeniz dileğiyle .

 7. Fatma

  Ocak 15, 2017 at 1:40 am

  Esenyut a us veriyormusunuz acaba

 8. tugba

  Ocak 15, 2017 at 10:36 pm

  Bu ise ihtiyacim var elim de hizlidir lutfen geri donus yapin

 9. Tülay

  Ocak 18, 2017 at 9:42 am

  Merhaba samsun atakumda oturuyorum. Titiz ve düzenli çalışırım. Ürünleri zamanında teslim ederim. Bu işe gerçekten ihtiyacım var. Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Gözde

  Ocak 25, 2017 at 3:59 pm

  Titiz ve düzenli çalışırım ürünleri zamanında teslim ederim bu işe acil ihtiyacim var ilginize teşekkürler

 11. Gözde

  Ocak 25, 2017 at 4:00 pm

  Izmitte oturuyorum bu işe gercekten ihtiyacim var ve yapmak istiyorum en kisa zamanda geri dönüş yapmaniz dilegimle

 12. Ahmet

  Şubat 20, 2017 at 4:27 pm

  Lisans öğrencisiyim ve paraya ihtiyacım olduğu için evde bi iş yapmak istiyorum.

 13. esra

  Şubat 20, 2017 at 7:14 pm

  Tokatta oturuyorum paketleme işi ariyorum

 14. Ayşe uyguç

  Şubat 21, 2017 at 10:54 am

  Ev hanımıyım çok boş vaktim var çalışmak istemiyorum el becerim gayet iyi temiz çalışırım. Şimdiden teşekkür ederim

  • Ayşe uyguç

   Şubat 21, 2017 at 10:56 am

   Ev hanımıyım çok boş vaktim var çalışmak istiyorum el becerim gayet iyi temiz çalışırım. Şimdiden teşekkür ederim

 15. Ďamla

  Şubat 22, 2017 at 4:05 pm

  Ise ihtiyacim var sabun yada baska bir is farketmez evde yapabilmem onemli mailinizi bekliyorum

 16. Reyhan

  Şubat 24, 2017 at 10:02 pm

  Lutfen bu ise coook ihtiyacim varrr ankara

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir