Ek İş İlanları

Evde Plastik Toka Paketleme İşi

By  | 

Artık evinizde bir çok evde ek iş imkanını seçerek para kazanmanız mümkündür. Evinizde bir çok tahmin edemeyeceğiniz evde ek iş imkanını yaparak dar gelirinizi yükseltebilirsiniz. Evinizde Ek gelir elde etmek için artık 2016 yılında bir çok bayan evine işini alarak eşine destek olmaktadır. Evde Plastik Toka Paketleme İşi 2016 hakkındaki detaylar ve bilgileri aşağıdaki evde ek iş konulu yazımızda sizlerle paylaştık bir göz atalım.

Bildiğiniz gibi küçük lastik tokalar genellikle küçük kız çocuklarının saçlarını toplamak hatta normal insanlarda örgü yaptıklarında saçlarına bu renkli tokaları takmaktadırlar. Bunların evde insan gücü ile paketlendiğini biliyor muydunuz ? makineler içine oldukça ince bir plastik yangın riski taşıdığı için firma evlere ek iş olarak lastik toka paketlemeyi vermektedir. 2016 yılı ile birlikte evde ek iş veren firmalar ev hanımları için birbirinden kolay ve eğlenceli evde ek iş imkanı sağlamaktadır. Evinizde istediğiniz gibi evde ek iş yaparak aile bütçenize destek olabilirsiniz.Evinizde boş zamanlarınızı para kazanarak değerlendirmek istiyorsanız evde ek iş ilanlarından bir tanesini tercih ederek aile bütçenize destek olabilirsiniz. Evde tercih ettiğiniz evde ek işi ister tek başınıza bireysel olarak ister de yakın arkadaşlarınızdan oluşturduğunuz grup ile birlikte evde ek iş imkanı yaparak aile bütçenize hem siz hemde arkadaşlarınız destek olabilir. Evde ek iş olarak yeni iş ilanı olan Evde Plastik Toka Paketleme İşi 2016 oldukça kolay ve zevkli bir evde ek iş imkanıdır. Evde Plastik Toka Paketleme İşi veren firmalar sizlere bütün malzemeleri göndermektedir. gönderdikleri malzemeleri kutuların içerisine renkleri belirli sayılarda doldurmanızı istemektedirler. Evde Plastik Toka Paketleme İşi veren firmaların sizlere sağladığı Evde Plastik Toka Paketleme İşi 2016 için haftalık 400 türk lirası vermektedir Ücreti teslimat sırasında nakit olarak almaktasınız. Evde Plastik Toka Paketleme İşi veren firmaların sizlere sağladığı Evde Plastik Toka Paketleme İşi 2016 için sizden 6000 adet kutulamanızı istemektedirler. Bu yeni evde ek iş imkanına başvuru yapmak istiyorsanız Evde Plastik Toka Paketleme İşi veren firmaların sizlere sağladığı Evde Plastik Toka Paketleme İşi 2016 için aşağıdaki başvuru örneğine uyarak yorum kısmından başvuru yapabilirsiniz. Telefon numaranızı yazmamanızı rica ederiz.

Bir önceki yazımız olan Evde Düğme Paketleme İşi başlıklı makalemizde ek gelir, ek iş ve ek iş yapıp satmak hakkında bilgiler verilmektedir.

150 YORUM

 1. Nefes

  Kasım 1, 2016 at 1:41 pm

  istanbul silivri ve beylikduzunde oturuyoruz ıkı bayan arkadaşız ek ise ihtiyacimız var lutfen geri donus yapin elimiz hizlidir ,istenirse ekipte kurabılırım istenilen gunde malarinizi teslim ederim

 2. Fazilet

  Kasım 12, 2016 at 9:33 am

  Mersin de oturuyorum.üniversite mezunuyum ve işsizim bu işe çok ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.

 3. Havvanur Ayanoğlu

  Kasım 15, 2016 at 9:38 pm

  Isparta da yaşıyorum 3 kişi ile çalışabilirim Malları istediğiniz zaman da teslim edebilirim acil işe ihtiyacım lütfen dönüş yapın

 4. Hilal Dede

  Kasım 16, 2016 at 1:36 pm

  Ankara Keçiören de yaşıyorum. Evde plastik paketleme işini yapmak istiyorum. Elim hızlıdir gününde teslim ederim.
  hllayhn.1996@gmail.com

 5. Gülay

  Kasım 16, 2016 at 7:31 pm

  Ben Gülay.
  Ankara çayyolunda ikamet ediyorum. Ev hanımıyım; Daha önce evde nikah şekeri, nikah davetiyesi katlama, tesbih dizme ve örgü işleri yaptım. İşleri de seri yaparım;Bu işi de yapabilirim Zaman zaman grubumla çalışıyorum İletişime geçerseniz sevinirim.

 6. Nuray kaştaş

  Kasım 17, 2016 at 11:28 pm

  Evdetoka paketleme yapabilirim çok ihtiyacım var

 7. Esra

  Kasım 22, 2016 at 12:49 am

  Merhabalar. Evde işe ihtiyacım var. Güvenilir biriyim. Sorumluluklarımı asla ihmal etmem. Düzenliyim ve elim hızlıdır. Bolca vaktim var.Okulöncesi eğitimi aldığım için süslemeler de yapabilirim.Tek başına yaşam mücadelesi veren bir annem var. Ona destek olmak ve yük olmadan kendi ihtiyaçlarımı karşılayabilmek için sizinle çalışmak istiyorum. Layığıyla yapacağımdan ve memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu arada Ankara’ da yaşıyorum ?

 8. Sedef

  Şubat 21, 2017 at 12:47 am

  Evhanimmiyim Bu ise ihtiyacım var bağcılar goztepe

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir