Ek Gelir İmkanları

Evde Peluş Terlik Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz. 

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Peluş Terlik Paketleme İşidir. Peki Evde Peluş Terlik Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Peluş Terlik Paketleme İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Şimdi bu soruları yanıtlandıralım.

Evde Peluş Terlik Paketleme İşi, ülke genelinde açılacak olan büyük bir mağaza için hızlı bir şekilde satışa hazır peluş terlikler paketlemek için oluşturulan bir iştir. Peluş terlikler yapıları nedeniyle ayağı sarar ve sıcak tutar. Bu yüzden çok tercih edilir. Bunun bilincinde olan üreticiler peluş terlik üretimini hızlandırdılar. Bu bağlamda sizden yapmanızı istediğimiz şey, evinize gelecek peluş terlikleri uygun ambalajlarına paketlemeniz olacaktır. Oldukça kolay olan bu işi dileyen bütün üyelerimiz yapabilirler. Evde Peluş Terlik Paketleme İşi yaparak aylık kazanacağınız ek gelir tutarı 1750 Türk Lirası olacaktır.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

Bir önceki yazımız olan Afyon Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

184 YORUM

 1. Ceyda Bozoğlu

  Şubat 21, 2017 at 10:51 pm

  Istanbul Ümraniye de oturuyorum ek ise ihtiyacım var

 2. ayla

  Şubat 24, 2017 at 11:55 pm

  Terlik paketleme işi yapmak
  istiyorum istanbul şişli

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir