Ek İş İlanları

EVDE PARA KAZANMANIN PÜF NOKTALARI

By  | 

EVDE PARA KAZANMANIN PÜF NOKTALARI

Evde para kazanmak isteyen misafirlerimizin dikkatine. Bu yazımızı okumaya devam edin. Evde para kazanmanın püf noktaları vardır. Bir ürünü üretim aşaması ne kadar önemliyse üretimden sonra nasıl bir strateji izleneceği de bir o kadar önemlidir.

İYİ BİR ÜRÜNÜNÜZ OLSUN!

Şu bir gerçek ki kendi ürünlerinizi beğeniyorsunuz. Eğer beğenmeseydiniz onları satmayı düşünmezdiniz değil mi? Ancak bu ille de insanların ürünlerinizi alacağı anlamına gelmiyor. Bu işe ciddi ciddi başlamadan önce bu durumu tekrardan gözden geçirmelisiniz.

Arkadaşlarınızı sürekli davet edip ve denemeleri için onlara ev yapımı ürünlerinizi sunun. Ayrıca yakın arkadaşlarınıza ve komşularınıza ürünlerinizi hediye olarak verin. Ürünlerinizle ilgili gerçek fikirlerini söylemesi için güvendiğiniz birilerinden yardım isteyin. Eğer gerçekten ürününüzü beğenirlerse yolunuza devam edin.

 

PARA KAZANIN!

Sonuçta bu işi ekstra para kazanmak için yapıyorsunuz. Bu da demek oluyor ki nasıl para kazanacağınızı da bilmelisiniz. Bir işi nasıl yöneteceğinize dair ipuçlarını bilmeden o işe başlayamazsınız. Bir profesyoneli işe alın!

Satışın kolay olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak size maliyetlerinizi belirlemede yardımcı olacak birine ihtiyacınız olacaktır. Başlangıçta biraz para yatırmanız ve ürününüz için iyi bir fiyatlandırma yapmanız gerekebilir. Bunları yapabilmek için reçel yapımının bütün maliyetlerini de hesaba katmalısınız.

 

REKLAM YAPIN

Reklam herhangi bir şeyi satmanın en önemli kısmıdır. Dünyadaki en iyi ürüne sahip olabilirsiniz fakat insanlar bunu bilemezse tek bir ürün bile satamazsınız. Bu nedenle reklama önem verin.

Örneğin, ilgili resmi kurumların ürünlerinizi marketlerde veya kermeslerde satmanıza izin verip vermediğini öğrenin. Yerel gazetelere veya internete reklam verin. Kartvizitler veya broşürler bastırın. Bunların bir kısmını ailenize ve arkadaşlarınıza dağıtın ki onlar da başkalarına versinler. Haberler duyulana kadar biraz zamana ihtiyacınız olacak.

Bir önceki yazımız olan EVDE REÇEL YAPIP SATMAK başlıklı makalemizde ek iş, ek iş ilanları ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir