Ek İş İlanları

EVDE ÖRGÜ ÖRME İŞİ

By  | 

EVDE ÖRGÜ ÖRME İŞİ

Evlere örgü örme işi en çok para kazanabileceğiniz ek işlerden bir tanesidir. Çünkü örgü örmek beceri isteyen bir yetenektir. Sizde eğer bu yeteneğe sahipseniz evinizi geçindirebilecek ek gelir  kazanabilirsiniz. Günde 6-7 saat çalışarak ev sıcaklığında ek gelir kazanmanız mümkün. Ev hanımı, öğrenci, emekli veya henüz bir işte çalışmıyorsanız evlere örgü örme işi ne başlayabilirsiniz.

Evde örgü örerek nasıl para kazanılır?

Son üç yıldır moda olan evde ek iş yapmak oldukça fazla insanın merakını sarmaktadır. Günlük olarak kışın genellikle annelerimizin örgüleri artık size para kazandıracaktır. Bazı fabrikalar evde yapılmasını istemektedir. Örgü işlerinin mesela kazak, atkı, bere, eldiven gibi evinizde fabrikanın belirlediği ürünleri kalıp halinde göndereceklerdir. Sizde size verilen süre zarfında rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Evde İş yapıp satmak oldukça kolay bir fabrikada  çalışmak yerine ev hanımları televizyon başında otururken ördüğü eşyaları satabilmektedir. Oldukça kolay bir iş olan örgü örme size para kazandıracaktır. Eğer firmalardan bağımsız hareket etmek isterseniz, sosyal medya üzerinden hazırladığınız örgü malzemelerini satabilirsiniz. Evde Örgülerinizi istediğiniz tarza hazırlayabilirsiniz.

Firmalarla çalışırsanız durum nasıl değişir?

Sosyal medya işine girerseniz ilk etapta firmayla çalışırken kazanacağınız paradan daha az kazanırsınız fakat uzun vadede bu durum lehinize değişebilir. Firmalar size sadece kalıp göndermektedir. İstediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Erkek ürünlerini mavi boncuklu bayan ürünlerinin de simli olarak ve üzerinde kalın tokalar tarzı aksesuarlar yapmanız sizin için bir artıdır. Fabrika sizlere örgü malzemelerini de göndermektedir. Süslemeniz için gerekli malzeme yün ve şiş hatta tığ bile gönderiyorlar. Ama ürünleri teslim ederken bütün gelen malzemeleri geri göndermeniz lazım hanımlar bunu unutmayın .  Eğer Örgüleriniz daha süslü ise daha çok para alabilirsiniz. İsterseniz evde bu işi tek başınıza yapın isterseniz takım arkadaşlarınız ile yapın karar size kalmıştır. Genellikle ev bayanları evde örgü örerek para kazanmayı tercih etmektedirler. Çünkü annelerimizden gelen bir gelenek gibi birşeydir.

Bir önceki yazımız olan EV HANIMLARI İÇİN EVDE İŞ İMKANLARI başlıklı makalemizde 2016 işler, adana iş ilanları ve ankara iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

5 YORUM

 1. Havva ergun

  Mayıs 1, 2016 at 2:32 pm

  bu iileri yapıyorum dantel işi bana uyar keçede çanta da çalışıyorum.Sizin yayımladığınız işlerin yüde doksanını yağıyorum ama bunu Nasıl değerlendireceğimi bilmiyorum örneğin evde santral işi benim çok dantellerim var hazırda bunu hangi firmayla değerlendirebilirim bu konularda bilgi verebilirmisiniz (dikiş makina va elde nakış ,tel kırma örgü bundada çok iddialıyım vb işleri yapıyorum)

 2. hanife

  Mayıs 2, 2016 at 1:29 am

  örgü bilirim nasıl evlere gelecek ben de örgüde itda lıyım ama bu işin nasıl evlere gelecek sizmi getireceksınız yoksa bizmi size ulaşcez bu işi sinopa verebilirmisiniz ben de yapmak istiyorum getırecek mısınız nasıl vereceksınız bana haber verin yoksam başka iş alacam hadin haber verın bekliyorum saygılar her keze byy

 3. efnan

  Mayıs 3, 2016 at 2:54 pm

  Evde orgu isi istiyoruz

 4. efnan

  Mayıs 3, 2016 at 2:55 pm

  Örgü işi istiyorum

 5. hulya

  Mayıs 11, 2016 at 12:23 pm

  izmir bornovadayım. Örgü, dantel işleri için yardımcı olmak isterim.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir