Ek Gelir İmkanları

Evde Oda Spreyi Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Oda Spreyi Paketleme İşidir. Siz de Evde Oda Spreyi Paketleme İşi ile evinizden ek iş yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Yapacağınız şey çok basit. Firmanın getirdiği oda spreylerini , çeşidine göre uygun olarak kutularına paketlemeniz gerekmektedir. Kutular da açık bir şekilde geleceği için, önce kutuları katlamanız gerekmektedir. Evde Oda Spreyi Paketleme İşi ile aylık kazanacağınız ek gelir tutarı 2150 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Boncukla Vazo Süsleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

111 YORUM

 1. cemile gürsoy

  Aralık 5, 2016 at 9:11 pm

  izmir/çiğli

 2. erol

  Aralık 8, 2016 at 3:40 pm

  istanbuldan evde ek iş arıyorum

 3. seda

  Aralık 8, 2016 at 11:06 pm

  hatay antakyadayım eşim iflas etti aile bütçesine katkı yapmam gerekiyor bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 4. Başak

  Aralık 11, 2016 at 7:55 pm

  Evde paketleme katlama etiket yapıştırma gibi işler yapabilirim
  Samsun

 5. Seher

  Aralık 14, 2016 at 3:18 pm

  İstanbul Silivri de oturuyorum ek ise ihtiyacım var geri dönüş yapabilir misiniz

 6. Ebru Çakar

  Aralık 17, 2016 at 12:56 pm

  İstanbulda üniversite öğrencisiyim, evde çok boş vaktim var, ek gelir sağlamak istiyorum.

 7. SENA

  Aralık 17, 2016 at 6:44 pm

  DENİZLİ/MERKEZ

 8. Gonca Yalçın

  Aralık 19, 2016 at 3:39 pm

  İstanbul Zeytinburnu Gökalp Mahallesindeyim.
  Evde her türlü paketleme işi yapıyorum.
  Temiz, düzenli ve hızlı çalışıyorum.

 9. Hülya

  Aralık 21, 2016 at 11:36 pm

  Bu ısı ıstıyorum haber verırsenız sevınırım cok ıhtayacım var pratıklıyım azımlı ve cabukluk olarak gayet ıyıyız komsu ıstıyor lutfen haber verirmısınız

 10. Derya

  Aralık 23, 2016 at 8:17 pm

  Adana bu ise cok ihtiyacim var

 11. Rıdvan

  Aralık 30, 2016 at 8:38 pm

  Acil ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim Kütahya merkez

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir