Ek Gelir İmkanları

Evde Nedime Bilekliği Yapma İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evinizde bir hayli boş zamana sahip ve bu boş zamanlarınızı değerlendirmek ve aile bütçenize destek olmak istiyorsanız sizlere ev hanımlarına bir çok evde ek iş imkanları vardır. Evde Genellikle günlük işlerinizin dışında kalan boş zamanlarınızı değerlendirmek ve para kazanmak isterseniz sizde evde ek iş imkanlarından yararlanarak ailenizin dar gelirini yükselterek eşinize destek olabilirsiniz. Sizde Evde Nedime Bilekliği İşi 2017 hakkında bilgi ve başvuru için neler yapılması gerektiği hakkında bilgi için aşağıdaki yazımızı okuyarak detayları öğrenebilirsiniz.
2017 yılı ile birlikte evde iş imkanı veren firmalar ev hanımlarını boş vakitlerini değerlendirmeleri için birçok seçenek sunuyor. Evde ek iş yaparak aile bütçesine destek olabilirsiniz. Evde Nedime Bilekliği İşi tek başınıza evde günün birkaç saatini ayırarak yapabileceğiniz bol kazançlı ve keyifli bir iştir.Evde Nedime Bilekliği İşi veren firmalar size kullanacağınız malzemeleri gönderirler ve ürünün aynı standartta olmasını istememektedir. Bu yüzden Evde Nedime Bilekliği İşini tek başına yapmanız daha sağlıklı olacaktır.Evde Nedime Bilekliği İşinden haftalık veya aylık kazanç sağlayabilirsiniz. Evde Nedime Bilekliği İşi size haftalık 600 yada aylık olarak almak isterseniz 2400 türk lirası kazanç sağlamaktadır. Evde Nedime Bilekliği İşi 2017 işi sizden ürünleri tam zamanında ve eksiksiz olarak zamanında yetiştirmenizi istemektedir. Evde Nedime Bilekliği İşi 2017 işi size kullanacağınız bütün malzemeleri gönderdiği için sadece birkaç saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır.Evde Nedime Bilekliği İşi veren firmalar sizlere nakit veya havale şeklinde ödeme sağlamaktadır. Evde Nedime Bilekliği İşi veren firmaların sizlere sağladığı Evde Nedime Bilekliği İşi 2017 için ister tek başınıza bireysel olarak isterseniz de yakın arkadaşlarınızdan oluşturduğunuz grup ile birlikte evde ek iş olarak tercih ettiğiniz Evde Nedime Bilekliği İşi 2017 yı yapabilirsiniz. Evde Nedime Bilekliği İşi veren firmalar ın sizlere sağladığı Evde Nedime Bilekliği İşi için 5000 adet yapmanızı istemektedirler.Şimdi sizlere Evde Nedime Bilekliği İşi 2017 için aşağıdaki şekilde başvurunuzu hazırlayarak yorum bölümüne başvuru yapmanızı ve bu işi almanızı tavsiye ederiz.Düğünlerin vazgeçilmezi olan nedimeler yeni gelin için çok önemli olan bir etkendir bunun için sürekli nedime bilekliği üretimi devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evde Bebek Kıyafeti Süsleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

64 YORUM

 1. Özlem

  Kasım 25, 2016 at 6:12 pm

  ACİL EK İŞ.. Merhaba, Ayağımdaki rahatsızlığım sebebiyle evden çalışmak zorundayım. Acil işe ihtiyacım var. Bu işi evde yapmak istiyorum. İstanbul Kadıköy’de ikamet etmekteyim. Kalabalık bir aileyiz. 4 kişi full çalışabilir durumdayız. Hızlı ve sorunsuz çalışma yapacağımızdan emin olabilirsiniz. En hızlı şekilde geri dönüş yapabilirseniz çok sevinirim. Olumlu olduğu taktirde hemen işi alabiliriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler..

 2. Eftalya Fettahoğlu

  Kasım 25, 2016 at 7:17 pm

  Öğrenciyim, bursada okuyorum, vaktim müsait, acil iş arıyorum.. Sorumluluklarını bilen biriyim..

  Dönecek misiniz ki?

 3. Rasime ece

  Kasım 29, 2016 at 1:28 am

  Acil ek iş
  Manisa’da oturuyorum çalışmıyorum okumuyorum bu işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 4. EBRU

  Aralık 15, 2016 at 7:47 am

  bu işi acil istiyorum…

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir