Ek Gelir İmkanları

Evde Mikrofiber Bez Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Mikrofiber Bez Paketleme İşidir.Peki Evde Mikrofiber Bez Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Mikrofiber Bez Paketleme İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Şimdi bu soruları cevaplandıralım.

 

Mikrofiber bez, polyamid ya da polyester elyaftan üretilmiş ve çok fazlaca inceltilmiş ipliklerden yapılmış bir temizlik bezidir. Mikrofiber bezlerin havları insan saçından 100 kat daha incedir. Her bir hav 8 adet üçgen elyaftan oluşur. Bu sayede hem iyi toz alır, hem ağırlığının 7 ila 10 katı fazla su emer. Bu sayede mikrofiber bezlere olan talep artmıştır. Üretim aşaması da oldukça hızlıdır. Bu bağlamda sizin yapacağınız iş, gelecek olan mikrofiber bezleri 3’lü ve 5’li paketler halinde paketlemeniz olacaktır. Hiçbir zorluğu olmayan bu işi dileyen bütün üyelerimiz yapabilirler. Evde Mikrofiber Bez Paketleme İşi ile aylık kazanacağınız ek gelir tutarı 1800 Türk Lirası olacaktır.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde USB Flash Bellek Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

185 YORUM

 1. Belgin

  Ocak 15, 2017 at 8:51 pm

  Istanbul Kartalda yasıyorum Ek gelire ihtiyacım var evlilik sürecine giriyorum birikim yapmalıyım aşağı yukarı hertürlü paketleme isini yapabilirim elim yatkındır umarım yardımcı olabilirsiniz mailinizi bekliyorum

 2. FULYA

  Şubat 23, 2017 at 10:36 am

  İZMİRDE YAŞIYORUM EKİŞ YAPMAK İSTİYORUM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM

 3. Berkay AKSAY

  Şubat 27, 2017 at 12:58 am

  İstanbul avrupa yakası sarıyerde oturuyorum öğrenciyim günün yarısını evde geçiriyorum paketleme vb işleri yapabilirim baksay61@gmail.com

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir