Ek Gelir İmkanları

Evde Makas Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Makas Paketleme İşidir. Peki Evde Makas Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Makas Paketleme İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Evde Makas Paketleme İşini kimler yapabilir? Şimdi bu soruları yanıtlandıralım.

Evde Makas Paketleme İşi oldukça kolay ve dileyen herkesin yapabileceği bir iştir. Makas üretim firmasının toplu bir şekilde fabrikadan getireceği makasları, özel çıtçıtlı ambalajlarına paketlemeniz gerekmektedir. Paketledikten sonra da barkod yapıştırmanız şarttır. Ambalajlarla makas sayıları eşit olarak geleceğinden, makasları yerleştirirken dikkatli olun çünkü makaslar bir hayli keskin olacaktır. Çocuklu üyelerimiz varsa, bu işi yaparken küçük çocuklarını en azından iş yaptığı yerden uzak tutmasını tavsiye ederiz. Evde Makas Paketleme İşi yaparak aylık kazanacağınız ek gelir tutarı 2000 Türk Lirası olacaktır!

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Saklama Kabı Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

50 YORUM

 1. Berna

  Aralık 5, 2016 at 8:14 am

  ACİL

  Ayakta durabimek için işe ihtiyacım var. Zonguldak/ Merkez de yaşıyorum. Olumlu şekilde değerlendirip bana dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

 2. Berna

  Aralık 5, 2016 at 8:15 am

  ACİL

  Ayakta durabimek için işe ihtiyacım var. Zonguldak/ Merkez de yaşıyorum. Olumlu şekilde değerlendirip bana dönüş yaparsanız çok mutlu olurum..

 3. Berna

  Aralık 5, 2016 at 8:44 am

  ACİL

  Ayakta durabimek için işe ihtiyacım var. Zonguldak/ Merkez de yaşıyorum. Olumlu şekilde değerlendirip bana dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

  ACİL

 4. Beren

  Aralık 11, 2016 at 9:09 pm

  Merhaba istanbul anadolu yakasinda ikamet ediyorum ve ise ihtiyacim var ek is konusunda yardim rica ediyorum

 5. Mesut YILDIRIM

  Aralık 14, 2016 at 1:36 pm

  evde paketleme veya montaj işi arıyorum eşimle beraber.ben teknik lise eşim güzelsanatlar mezunu. Üsküdar/İSTANBUL

 6. Seher

  Aralık 14, 2016 at 3:03 pm

  İstanbul Silivri de oturuyorum ek ise ihtiyacım var geri dönüş yapabilirmisiniz

 7. Derya

  Aralık 23, 2016 at 8:14 pm

  Adana bu ise ihtiyacim var

 8. PINAR

  Ocak 13, 2017 at 5:40 pm

  MERHABA İSTANBUL ESENLER BU İŞE İHTİYACIM VAR.LÜTFEN YARDIM EDİNİZ.TEŞEKKÜR EDERİM.

 9. Mehmet

  Ocak 14, 2017 at 3:40 pm

  Merhaba. İstanbulda oturuyorum. Çalışmıyorum ve ek işe ihtiyacım var. Dönüşlerinizi bekliyorum.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir