Ek Gelir İmkanları

Evde Kumbara Yapma ve Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Kumbara Yapma ve Paketleme İşidir. Peki Evde Kumbara Yapma ve Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Kumbara Yapma ve Paketleme İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Kimler Evde Kumbara Yapma ve Paketleme İşini yapabilir? Şimdi bu soruları cevaplandıralım.

Evde Kumbara Yapma ve Paketleme İşi tüm üyelerimizin yapabileceği oldukça basit bir iştir. Anlaşacağınız firma ile beraber hareket edeceksiniz. Bütün materyaller firma tarafından sağlanacak olup, firmanın istediği modellerde kumbaralar üreterek paketlemeniz gerekmektedir. Firmaların isteği dışında, kendinize özgü modeller de tasarlayabilirsiniz, tabi firmanın size verdiği işi bitirdikten sonra. Evde Kumbara Yapma ve Paketleme İşi ile aylık kazanacağınız ek gelir tutarı 2300 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Gül Kurusu Paketleme İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 YORUM

 1. Cumhur

  Şubat 19, 2017 at 10:34 pm

  Sayın eveekiş;

  Sitenizi inceledim evden calışmak için sartlarım uygun ,sizinle calışmak isterim.

  İlgilendiğiniz için teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim.

 2. Gülçin Akdoğan

  Şubat 19, 2017 at 11:43 pm

  Merhaba, 3 kişiyiz. Evde iş yapmak istiyoruz. Dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Fatih mehmet

  Şubat 20, 2017 at 12:44 am

  Kilis merkezde öğrenciyim yapabilirim..

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir