Ek Gelir İmkanları

Evde Kulaklık Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Kulaklık Paketleme İşidir. Peki Evde Kulaklık Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Kulaklık Paketleme İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Şimdi bu soruları cevaplandıralım.

Evde Kulaklık Paketleme İşi için bir mobil operatör ile beraber çalışılacaktır. Promosyon olarak açılacak standda ücret talep edilmeksizin dağıtılacak olan kulak içi tip kulaklıkları silindir şeklinde ufak kutulara koymak için sizlere başvuruyoruz. Oldukça basit bir iş olan Evde Kulaklık Paketleme İşini dileyen bütün üylerimiz yapabilmektedir. Tek yapmanız gereken bu gönderinin altına yorum yapmak olacaktır. Evde Kulaklık Paketleme İşi yapmaya karar verdiğiniz takdirde ve firmamız sizinle iletişime geçtiği takdirde aylık kazanacağınız ek gelir tutarı 2200 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Yün Eldiven Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

182 YORUM

  1. Mehmet

    Ocak 14, 2017 at 3:52 pm

    Merhaba. İstanbul Mecidiyeköyde oturuyorum. Çalışmıyorum ve ek işe ihtiyacım var. Dönüşlerinizi bekliyorum.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir