Ek İş İlanları

Evde Kına Sepeti İşi

By  | 

Evde Kına Sepeti İşi

Evde yapılacak işler kategorisinde devam eden yazı dizimize yeni bir başlıkla devam ediyoruz. Bugünkü evde çalışarak para kazanabileceğiniz işin konusu, evde kına sepeti işi. Kına özellikle düğün öncesi genç kızların, kına gecesi diye tabir edilen günde kullanılmakta. Başka alanlarda kullanılan kına, özellikle kırsal kesimde yaşayan elleri ve saçları için bu ürünü kullanabiliyor. Kına sepeti diye adlandırılan malzeme ise kına gecelerinde gelin ve orda bulunanların kullanmaları amacıyla oluşturulur. Bu kına sepetini hazırlama görevini ise, evde çalışarak gelir elde eden ev hanımları, eğitim hayatını devam ettirip okul harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrenciler ve diğer evde çalışarak gelir elde etmeyi amaçlayan kişiler. Bu yazımızla birlikte, evde kına sepeti hazırlama işini kimler yapabilir, bu iş evde nasıl yapılır ve bu işi evde hazırlanması için hangi firmalar verir, bu soruların cevaplarını sizleri için anlatacağız.

Evde Kına Sepeti İşi Yapabilir Miyim?

Evde kına sepeti hazırlamak gayet basittir, gerekli olan tüm malzemeleri size bu görevi veren firma tarafından sağlanır. Bu malzemeleri firmanın belirttiği gibi hazırlama görevi size kalıyor. Evde kına sepeti yapmak için firma size nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini gösteren el kitabı hazırlıyor. Bu el kitabında yazan aşamalara bakarak sizde kolay bir şekilde bu işin hakkından gelebilirsiniz. Yaz ayları düğün dönemi olarak adlandırılır, bu dönemde kına sepeti hazırlama işi çok yoğun olarak gelir. Bu dönemde yoğunlaşmanın sebebi olacak düğünler öncesinde yapılan kına geceleri. İşte bu yaz dönemlerinde, günlük 4 – 5 saat çalışarak hazırlamış olduğunuz kına sepetleri sayesinde, aylık 2700 Türk Lirası kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Kına Sepeti İşi Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki paragrafta az çok bahsetmiş olduğumuz işin hazırlanması gerçekten çok basittir firmanın size vermiş olduğu malzemeleri, yine firmanın belirtmiş olduğu şekilde hazırlamasının. Sizden istenen bütün olay budur. Hiç düşünmeden bu işi alıp ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyen üyelerimizin yoruma mail adresini yazmaları yeterlidir. En çok yorum yapan üyeler ile çalışacak olan firmalarımız için yorum kısmına telefon numaranızı yazmamanızı rica ederiz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kürdan Doldurma İşi başlıklı makalemizde ek iş, evde ek iş ve Evde Yapılacak İşler hakkında bilgiler verilmektedir.

68 YORUM

 1. perihan

  Eylül 24, 2016 at 3:17 pm

  Denizli denim

 2. Melek

  Ekim 21, 2016 at 4:42 pm

  Bursada osmangazi de ikamet ediyorum daha once kina sepeti yapmistim bu ise ihtiyacim var

 3. Melek

  Ekim 21, 2016 at 4:44 pm

  Bursa osmangazi de oturuyorum daha once sepet isi yapmistim bu ise ihtiyacim var

 4. sümeyye

  Ekim 26, 2016 at 2:58 pm

  samsunda yasıyorum hamile oldugum için calısamıyorum cok ihtiyacım var boyle bir işe lütfen geri dönün

 5. pelin

  Ekim 26, 2016 at 10:58 pm

  istanbul Büyükçekmece’de ikamet etmekteyim.Atölye ve depolama alanı olarak kullanabileceğim yer,istenilen işi yetiştirebilecek yetenek ve el becerim,bolca zamanım,işin hacmine göre arttırabileceğim çalışma arkadaşlarım mevcuttur.
  Pratik ve becerikliyim
  Mail adresim pelin-atalay@hotmail.com
  İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim
  Cevabınızı bekliyorum..

 6. Özlem

  Kasım 12, 2016 at 10:39 pm

  Aksaray merkezde oturuyoruz.4 kişilik tecrübeli ekibiz.Bu iş için gerekli özeni gösterebiliriz.

 7. hakan

  Kasım 17, 2016 at 2:21 pm

  merhaba biz 4 kişiyiz evde ek iş yapmak istiyoruz. eskişehirdeyiz üniversitede okuyan çocuklarımız var acil ihtiyacımız var lütfen iletişime geçin.

 8. sevgi sülün

  Kasım 19, 2016 at 2:32 pm

  ankara gölbaşında kalıyorum gazi üniversitesi el sanatları bölümünde okuyorum okul harçlığımı çıkarabilmek için bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim..

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir