Ek Gelir İmkanları

Evde Kimyon Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Kimyon Paketleme İşidir. Peki Evde Kimyon Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Kimyon Paketleme İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Şimdi bu soruları cevaplandıralım.

Evde Kimyon Paketleme İşi kolay fakat dikkat gerektiren bir iştir. Firmanın büyük paketlerde gönderdiği kimyonu elektronik tartı ile 100, 200 ve 500 gramlık paketlere doldurmanız istenmektedir. Fakat bu işi yaparken ortamın hijyenik olması çok çok önemlidir. Bu yüzden eldiven ve galoş takma zorunluluğunuz vardır. Gerekli detaylar firma tarafından verilecektir. Firmaya ulaşmak için bu gönderinin altına yorum yapmanız yeterlidir. Evde Kimyon Paketleme İşi yaparak ayda 2200 Türk Lirası kazanabilirsiniz.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Not Defteri Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

65 YORUM

 1. Galyna Caliskaner

  Kasım 25, 2016 at 1:36 pm

  Ev Hanımıyım evde paketleme işlerine talibim. Saygılar.

 2. Derya

  Aralık 17, 2016 at 10:08 am

  Merhaba ben Ankara’da yaşıyorum. Yeni üniversite mezunuyum özel bir okulda stajyer öğretmen olarak çalışıyorum fakat boş günlerim çok bu işe zaman ayırabilcek vaktim fazlasıyla var. El çabukluğu ve becerisi bende ve annemde fazlasıyla mümkün… kardeşlerimin eğitimi için bu ek işte çok ihtiyacım var en kısa zamanda dönerseniz çok mutlu olurum

 3. Gonca Yalçın

  Aralık 19, 2016 at 3:48 pm

  İstanbul Zeytinburnu Gökalp Mahallesindeyim.
  Evde her türlü paketleme işi yapabilirim.
  Temiz, düzenli ve hızlı çalışıyorum.

 4. Fatma

  Aralık 31, 2016 at 1:26 pm

  Ben çok istiyorum pişman olmazsınız emin olun. Elim gerçekten hızlı ve beceriklidir işimide tertipli yaparım.

 5. Mehmet

  Ocak 14, 2017 at 3:53 pm

  Merhaba. İstanbul Mecidiyeköyde oturuyorum. Çalışmıyorum ve ek işe ihtiyacım var. Dönüşlerinizi bekliyorum.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir