Ek Gelir İmkanları

Evde Karanfil Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Karanfil Paketleme İşidir.

Karanfil kokusu ile dikkat çeken ve genelde yemeklere de koyulan bir bitki türü olmaktadır. Geçmişten bu zamana kadar adı bilinerek kullanılan karanfil özellikle gurmelerin mutlaka tercih ettiği bir yemek süsleme aracı ya da güzel koku salgılayan bitkidir. Yemek sektöründe ve ev dekorasyonunda kullanılan karanfiller ev hanımları için ek iş seçeneği oluşturmaktadır. Evde Karanfil Paketleme İşi ile para kazanmak artık çok kolay.

Evinizden çalışmak istiyor ancak kendinize devamlı bir iş bulamıyorsanız sitemizdeki iş ilanlarını deneyebilirsiniz. Özellikle ev hanımları ve öğrencilerin daha çok araştırdığı ve mutlaka denediği işler arasında yerini korumaya devam eden evde karanfil paketleme işi yaparak para kazanmak sayesinde bayanlar aylık süreç kapsamında 2200  TL ücret ile çalışıyorlar. Bayanlara destek veren firmalar hem SGK yapıyorlar, hem de onlara iş imkanı sunuyorlar. Sunulan iş imkanları arasında karanfil işi de yer aldığından dolayı işi yapmamanız için herhangi bir sebep yoktur. İş detaylarını anlattığımız bu yazımızı okuyarak arayışa girebilirsiniz.

Evde Karanfil Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bayanlar özel kokuları, bitkileri çok severler. Aşçılar ise yemeklerinde daha çok aromalı koku desteğini naturel bitkiler aracılığı ile sağlarlar. Günümüzde bu kadar ihtiyaç duyulan bir bitki olduğundan dolayı, karanfil bayanlara artık ek gelir sağlayan bir yöntem olarak biliniyor ve onlara yardımcı oluyor. Karanfil paketleme işi yapmak için işi aldığınız firma size paketleme tekniklerini uygulamalı şekilde en ince ayrıntısına kadar gösterecek. Siz de bu teknikleri evinizde uygulayarak para kazanacaksınız.

 

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Kürdan Doldurma ve Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

104 YORUM

  1. Hacer

    Şubat 24, 2017 at 2:11 am

    Bu işi yapmak istiyorum Konya Meram ilçesinde oturuyorum

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir