Ek Gelir İmkanları

Evde Kapı Süsü Yapma ve Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Birçok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Kapı Süsü Yapımı ve Paketleme İşidir. Peki Evde Kapı Süsü Yapımı ve Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde Kapı Süs Yapımı ve Paketleme İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Kimler Evde Kapı Süsü Yapımı ve Paketleme İşini yapabilir? Şimdi bu soruları yanıtlandıralım.

Günümüzde birçok ev hanımı görselliğe önem verir ve misafiri görsel anlamda iyi ağırlamak için kapıya yaklaşan misafirleri iyi ağırlamış olan kapı süsleri karşılar. Evde kapı süsü yapmak el becerisi ve tasarım ruhu gerektirir. Evde oturan bayanların, emeklilerin hatta öğrencilerin rahatlıkla yapabileceği bir iştir. Evde boş zamanlarınızı değerlendirip aynı zamanda para kazanabileceğiniz cazip bir iş fırsatıdır. Firmalar size kapı süsü örneklerini ve malzemelerini vermektedir.  Sizde kendi yaratıcığınızı ve görselliğinizi ortaya koyarak yeni ve taze ürünlerinizi hazır hale getirip aynı zaman da paketleyerek satışa sunulmaya hazır hale getireceksiniz.  Evde Kapı Süsü Yapımı ve Paketleme İşini dileyen bütün üyelerimiz yapabilirler. Evde Kapı Süsü Yapımı ve Paketleme İşi ile aylık kazanacağınız ek gelir tutarı 2350 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz. Firmalarımıza internet üzerinden, çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz, tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda işveren firmalar ya da işveren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden ya da yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı, kafanıza takılan önemli yerleri, gerek firmalara olsun, gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz,
ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünkü sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz. Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Paspas Yapma ve Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

13 YORUM

 1. Canan

  Şubat 22, 2017 at 2:21 pm

  Merhana sizinle calismak isterim gunluk 6 7 saat vaktim var istanbulda yasiyorumm

 2. Canan

  Şubat 22, 2017 at 2:22 pm

  Sizinle calismak isterim meil adresim cananlale343471@gmail.com

 3. Demet

  Şubat 22, 2017 at 3:51 pm

  Elim yatkın İşe çok ihtiyacım var Geri dönüş bekliyorum

 4. Ezgi

  Şubat 22, 2017 at 5:29 pm

  Merhaba daha önce hiç yapmadım fakat elim bu tür işlere yatkındır geri dönüş yaparsanız sevinirim

 5. ramazan

  Şubat 23, 2017 at 4:27 pm

  elim bu tür işlere yatkındır antalya kumlucada oturuyorum

 6. zerrin

  Şubat 25, 2017 at 12:18 am

  Malatya merkezde ikamet etmekteyim ekibimle birlikte verilecek isleri en kisa zamanda en iyi sekilde bitirecegimize eminim mahcup olmayacagimiz icin gonul rahatligiyla basvuruda bulunuyorum.Sectiginiz takdirde asla pisman olmayacaksiniz cevabinizi bekliyorum.

 7. Tuba

  Şubat 25, 2017 at 3:12 pm

  Mersinde oturuyorum.Evde kapı süsü işi yapmak istiyorum

 8. Georgiana

  Şubat 25, 2017 at 7:17 pm

  Evde ek iş yapmak istiyorum.. Yardımcı olursanız sevinirim.

 9. Cüneyt

  Şubat 26, 2017 at 12:40 pm

  Merhaba Evimizde ailemiz ile yapacağımız ek iş imkanı arıyoruz. Titiz ve düzenli çalışma yaparız. Mail adresim : cuneyt.otay@gmail.com

 10. duygu

  Şubat 26, 2017 at 3:22 pm

  evde ek iş yapnmak istiyorum ve yardımcı olabileceğeinizi düşünüyorum.

 11. nursen

  Şubat 26, 2017 at 9:34 pm

  .

 12. İsmail

  Şubat 26, 2017 at 11:23 pm

  Bu isi yapmak istiyorum.

 13. Sümeyye

  Şubat 26, 2017 at 11:44 pm

  BURSA/Bu işe ihtiyacım var eşime destek olmak istiyorum dönüş yaparsanız Çok mutlu edersiniz…

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir