Ek Gelir İmkanları

Evde Kanaviçe Yapımı

By  | 

EVDE KANAVİÇE YAPIMI

Ev hanımlarına özel iş imkanlarını araştırmaya devam ediyoruz. Evde iş imkanı arayan ev hanımlarının şüphesiz yönelecekleri birçok alan bulunmaktadır. El yapımı ürünler bu alanların başında gelmektedir. Özellikle el becerisi gerektiren kişiye özel örgü işleri büyük rağbet görmektedir.

Örgü işini öğrenmek oldukça kolaydır ve günümüzde bunun nasıl yapılacağını gösteren bir sürü online kaynak vardır. Eskiden çoğu kadın örgü işini kitaplardan ve dergilerden öğrenirdi. Ancak bugün YouTube var ve bu işi videolardan öğrenmek daha kolay.

Bu yazımızda sizlere ev hanımları için Evde Kanaviçe Yapımından bahsedeceğiz. Örgü örmek insanı stresten, depresyondan ve kaygıdan hafifletir. Boş vakitler de otobüste, yemek yaparken bile yapabileceğiniz bir iştir. Günümüzde birçok alanda karşımıza çıkan kanaviçe örnekleri kolyelerde, duvar dekoratiflerinde, yatak örtülerinde, yastık kenarlarında, havlu kenarında ve daha birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Görsel olarak hem şık hem de kullanışlılığı açısından son zamanlar oldukça rağbet gören Kanaviçeler evlerde, kolyelerde yerlerini almış bulunmaktadır. Bu da ev hanımları için iş imkanlarının kapısını daha da aralamıştır.

Evde Kanaviçe Nasıl Yapılır?

Evde Kanaviçe Yapımı işi el becerisi gerektiren birazda sabırla yapacağınız bir iştir. Malzemeleri oldukça kolay ve yapmaktan keyif duyacağınız bir iştir. Bu işten hem para kazanıp hem de el becerisini oldukça geliştirebilirsiniz. Ev hanımı, öğrenci, emekli veya henüz bir işte çalışmıyorsanız Evde Kanaviçe Yapımı İşi ne başlayabilirsiniz. Evde Kanaviçe Yapımı İşinden nasıl para kazanılır?

Evde Kanaviçe Yapımı İşinden Nasıl Para Kazanılır?

Son üç yıldır moda olan evde ek iş yapmak oldukça fazla insanın merakını sarmaktadır. Annelerimizin el işleri artık size para kazandıracaktır. Bazı fabrikalar evde yapılmasını istemektedir. Sizde size verilen süre zarfında rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Evde İş yapıp satmak oldukça kolay bir fabrikada  çalışmak yerine ev hanımları televizyon başında otururken el işi eşyaları satabilmektedir. Oldukça kolay bir iş olan el işleri size para kazandıracaktır. Eğer firmalardan bağımsız hareket etmek isterseniz, sosyal medya üzerinden hazırladığınız el işi malzemelerini satabilirsiniz. Evde el işlerinizi istediğiniz tarza hazırlayabilirsiniz.

FİRMALARLA ÇALIŞIRSANIZ DURUM NASIL DEĞİŞİR?

Sosyal medya işine girerseniz ilk etapta firmayla çalışırken kazanacağınız paradan daha az kazanırsınız fakat uzun vadede bu durum lehinize değişebilir. Firmalar size sadece kalıp örneği göndermektedir. İstediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Fabrika sizlere el iş malzemelerini de göndermektedir. Süslemeniz için gerekli malzeme etamin, iplik iğne bile gönderiyorlar. Ama ürünleri teslim ederken bütün gelen malzemeleri geri göndermeniz lazım hanımlar bunu unutmayın.  Eğer el işleriniz daha süslü ise daha çok para alabilirsiniz. İsterseniz evde bu işi tek başınıza yapın isterseniz takım arkadaşlarınız ile yapın karar size kalmıştır. Genellikle ev bayanları evde el işi yaparak  para kazanmayı tercih etmektedirler. Çünkü annelerimizden gelen bir gelenek gibi bir şeydir. Evde Kanaviçe Yapımı işi için sizin adınıza anlaştığımız firmamıza bu iletinin altına yorum yaparak başvurabilirsiniz. Yaptığınız yorumdan hareketle firmamız sizinle iletişime geçecektir. Firmamız sizinle irtibata geçerse bu işten kazanacağınız ek gelir tutarı 2950 Türk Lirası olacaktır.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz. Firmalarımıza internet üzerinden, çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz, tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı, kafanıza takılan önemli yerleri, gerek firmalara olsun, gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünkü sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz. Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Bebek Battaniyesi Yapma İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir