Ek İş İlanları

Evde iş ilanları

By  | 

Evde iş ilanları neler diye merak edenler için hazırladığımız bu makalemizde evde nasıl para kazanılır ve evde çalışanlar ne kadar para elde edebilir hepsini anlatacağız.

Evde iş ilanları evde yapılacak basit işlerden oluşmakta olup bu iş ilanları hakkındaki bilgileri kısa bir şekilde sizlere yazacağız. Öncelikli olarak evde çalışmak isteyenlere basit bazı işler önereceğiz. Bu basit işlerin ne kadar basit olduğunu ve yapılmasında neler kazandırdığını sizlerde rahatlıkla göreceksiniz. Bu işlerden para kazanan birçok kişi olduğunu ve hangi işleri yaparak rahatça para kazandığını öğreneceksiniz.

Evde iş ilanları neler isterseniz ilk olara bundan başlayalım.

EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞ İLANLARI

Evde davetiye katlama işi yapmak isteyenler daha kolay bir iş bulamazlar herhalde. Çünkü sadece davetiyeleri paketlerine koyacak ve katlayacaksınız. Daha sonrasında eğer istenirse üzerlerine birde isimlerini yazarak düğün sahibine teslim edeceksiniz. Yine diğer işlerde olduğu gibi hazırlayacağınız davetiye başına para alacaksınız. Bu durumda siz ne kadar yaparsanız yapın gene de aynı parayı alırsınız. Çünkü ne kadar bir iş gelirse o kadar davetiye katlamak zorunda kalacaksınız. Bu nedenle siz ne kadar hızlı yaparsanız yapın yine de işin geldiği kadar para kazanabilirsiniz. Fakat yine de evde para kazanmak için son derece kolay bir iştir diyebiliriz. Her ne kadar çok kazandırmasa da kolayca kısa sürede para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda diğer makalelerimizde de dediğimiz gibi başka işlerde alabilirsiniz. Örneğin kına paketleme işi yaparken aynı zamanda davet katlama işini de yaparak ek gelir alabilirsiniz. Yani ek gelirin ek geliri diyebiliriz. Bu nedenle bu tarz basit işleri evinize almalısınız. Gidip bu işi yapan yerlerle konuşabilir ve anlaşabilirsiniz. Eğer size güvenirlerse zamanla daha çok iş alabilirsiniz. Özellikle şuanda yaz aylarının yaklaşması nedeni ile bu tarz davetiye katlama işleri daha çok çıkmaktadır. Bu nedenle fazla beklemeden gidip iş yerleri ile konuşmalısınız. Çünkü bu tarz firmalar birkaç kişi anlaşıp sürekli onlarla çalışmaktadır. Eğer sizde bu kişilerden birisi olursanız uzun soluklu bir iş yapabilirsiniz. Sadece bu yaz değil eğer kendinizi sevdirir ve güzel iş yaparsanız gelecek yazda sizinle anlaşabilirler. Bu nedenle işinizi düzenli yapmanız ve işveren ile ilişkinizi iyi tutmanız sizin yararınıza olacaktır. Genellikle yaz dönemlerinde davetiye katlaması ve kına paketlemesi işleri ciddi şekilde artmaktadır. Bu nedenle de yaz dönemlerinde evlerinde oturanlar için ekstra para kapısı bu işler olmaktadır. Sizlerinde bu işlere bakmasında fayda olacaktır. Kesinlikle ben bu işleri yapamam ya da para kazanamam dememelisiniz. Eğer isterseniz bu işleri rahatlıkla yapabilirsiniz çünkü bu işlerin yani evde yapılacak olan işlerin hiçbir tanesi herhangi bir beceri istememektedir.

EVDE POŞET KATLAMA İŞ İLANLARI

Evde ek iş ilanlarına başvurmak ve çalışmak isteyenler için bir kapı olan bu tarz işler sayesinde insanlar oturdukları yerlerden para kazanabiliyorlar. Eğer sizlerde evlerinizde oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız, evde yapılabilecek olan işlere yönelmelisiniz. Bu işlerden bir tanesi olan poşet katlama işi biraz zahmetli ve can sıkıcı olsa da getirisi iyi olabilir. Eğer yorulmam ve bunalmam diyorsanız, evde poşet katlama işine yönelebilirsiniz. Gidip firmalarla görüşebilir ve kendinize bir imkan verilmesini isteyebilirsiniz. Poşet katlama işinin de aslında o kadar da sıkıcı olmadığını söyleyebiliriz. Genellikle bu işi yapanlar bu işi fazlası ile abarttıkları için bizlerde sizlere bu şekilde yansıtıyoruz. Oysaki bu iş de diğer işler gibi son derece basittir. Sadece size bol miktarda poşet verilir ve sizlerde bu poşetleri oturup saatlerce katlarsınız. Daha sonrasında ise katladığınız poşet miktarı kadar para alırsınız. Kimi iş sahipleri poşet başına para verirken kimileri de katladığınız poşetin kilosuna bağlı olarak para vermektedir. Bu nedenle işe başlamadan önce işvereniniz ile konuşmanız sizin için daha hayırlı olacaktır. Poşet katlama işini diğer işlerden daha zor görmemelisiniz. Aksine diğer işlerden çok daha kolay olacaktır. Örneğin bir kına paketleme işinden çok daha kolaydır. Kına paketleme işinden her yerine kına bulaşabilir ve eviniz kına olabilirken, poşette sadece biraz fazla olarak plastik ile uğraşırsınız. O da size çok fazla zarar vermeyecektir. Bu nedenle poşet katlama gibi daha basit işlere yönelmeniz size hem kolay para kazandıracak hem de zamanınızı daha iyi bir şekilde değerlendirmenizi sağlayacaktır. Üstelik poşet katlama işi sürekli olabilecek bir iştir. Diğer işler gibi mevsimine göre değişiklik göstermez. Ülkemizde de poşet kullanımının çok yoğun olduğunu düşünecek olursak, poşet firmalarının da bu tarz elemanlara ciddi şekilde ihtiyacı olacaktır. Eğer kolay olsun ve evde oturduğum yerden para kazanayım diyorsanız, evde poşet katlama işi sizler için çok daha yararlı olabilir.

UYARI: Sitemiz sizlerinden telefon numarası, ev adresi ya da başka hiç bir kişisel bilgiyi talep etmemektedir. Makalelerimizin altına isim soy isim ya da telefon numaralarınızı yazmamanızı önemle hatırlatır, kötü amaçlı kişiler tarafından bu bilgilerin kullanılabileceğini unutmamanızı isteriz. Yorumlara yazılan tüm bilgilerden üyeler sorumlu olup, internet sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Ayrıca sadece mail adreslerinizi bırakarak bizlerle iletişime kolayca geçebilir ve gelişmeler hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz. Yeni ek iş ilanları hakkında bilgi almak isteyenler, e-mail adreslerini verdikleri takdirde dönüş sağlanacaktır. Tüm bunlarla beraber internet sitemizin Facebook ve Twitter sayfalarını sosyal medya üzerinden takip ederek kısa sürede bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Boks Vuruş Makineleri ile Para Kazanmak başlıklı makalemizde boks vuruş makinesi, kolay para kazanmak ve para kazanma fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

56 YORUM

 1. ESRA SARIKAYA

  Ocak 14, 2016 at 6:46 pm

  ev hanımıyım evimde 2 arkadaşımla birlikte yapabileceğim el işi kına paket sabun paket davetiye katlama ve benzeri iş yapabilirim istanbul ili esenler ilçesinde ikamet ediyorum.

  • ceren

   Haziran 23, 2016 at 5:28 am

   asyanaz_59@hotmail.com bu adresten ulasabilirseniz evlere ek is werioruz acilennn ulasin ama istanbul avrupa yakasinda oturanlar donus yaparsa sewinirim acillll

 2. Şenay

  Ocak 25, 2016 at 6:59 pm

  ben antalyada oturuyorum evde sabun paketleme isi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 3. cigdem

  Şubat 12, 2016 at 9:08 am

  5-6 kisilik bir grup aile ortami ek is yapmak istiyoruz mandal davetiye kalem tesbih isleri bu konu ile ilgili bilgi verip geri donus saglarsaniz sevuniriz kolay gelsin

 4. reyhan

  Şubat 17, 2016 at 1:11 am

  iştanbul kurtulusda oturuyorum evde ek iş kına paketleme yada tesbih yapmak istiyorumu ulaşırsanız sevinirim

 5. Necla özen

  Mart 30, 2016 at 10:29 pm

  Aydın Germencikte oturuyorum. Sağlam bir ekibim var. Evde iş yapmak istiyoruz. geri dönerseniz seviniriz. telefon numaram 0545 210 06 99 yaptırmak iistediğiniiz miktar zamanında teslim edilir.

 6. Zeynep Karataş

  Nisan 5, 2016 at 8:04 pm

  Merhabalar;
  İstanbul Atalarda İkamet Etmekteyim.
  Davetiye Hazırlama Yada Paketleme İşi İle İlgili Geri Dönüş Yapmanızı Rica Ederim.

  İyi Çalışmalar.

 7. hatice kübra

  Mayıs 5, 2016 at 12:38 pm

  ümraniyede oturuyorum. davetiye boncuk işleri sabun paketleme poşet katlama yaparız. 5 kişilik grubumuz var. acil lütfen. yapmamz gereken ödemeler var.

 8. hatice kübra

  Mayıs 5, 2016 at 12:40 pm

  ümraniyede oturuyorum. davetiye boncuk işleri nikah şekeri altın kutusu torba katlama ve poşetleme yaparız. 5 kişilik grubumuz var. acil lütfen. yapmamz gereken ödemeler var.

 9. Ayşegül

  Mayıs 18, 2016 at 12:57 pm

  Kağıthane / İstanbuldayım. inanılmaz ihtiyacım var. Master yaparken ek iş yapmakta istiyorum. Umarım çalışabiliriz. Teşekkürler aysegul_ar@hotmail.com

 10. aynur

  Ağustos 27, 2016 at 6:34 am

  arkadaşlarimla evde iş yapmak isidiyoruz ev hanımıyız lutfen yadımcı olur musunuz istanbul sarıyer ayazagaköy

 11. Cigdem Demirci

  Eylül 24, 2016 at 5:12 pm

  istanbul ataşehirde 6 kişilik bir grubumuz var evde yapılabilen bütün ek işlere açığız dönüşünüzü bekliyoruz. teşekkürler.

 12. Cigdem Demirci

  Eylül 24, 2016 at 5:14 pm

  istanbul ataşehirde 6 kişilik bir grubumuz var evde yapılabilecek bütün işlere açığız.dönüşünüzü bekliyoruz. teşekkürler.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir