Ek Gelir İmkanları

Evde İğne Oyası Yapma İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde İğne Oyası Yapma ve Paketleme İşidir. Peki Evde İğne Oyası Yapma ve Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde İğne Oyası Yapma ve Paketleme İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Kimler Evde İğne Oyası Yapma ve Paketleme İşini yapabilir? Şimdi bu soruları cevaplandıralım.

Son zamanlarda yoğun ilgi gören ve çeyizlerde eksik olmayan iğne oyası baya ilgi görmektedir. Ciddi bir emek ile yapılan bu oyalar farklı ve özel modelleri ile görenleri etkileyen ürünlerin başında geliyor. El becerisi, görsellik ve yaratıcılık gerektiren bir iştir. Yazma oyaları, yatak ve yastık kılıfları, oturma odası takımları ve mevlit başörtülerinde birçok alanda kullanılan eskidikçe güzelleşen iğne oyaları hayatımda, evde birçok alan da karşımıza çıkmaktadır.

Evde İğne Oyası Yapma ve Paketleme İşi tüm üyelerimizin yapabileceği internetten YouTube ve benzeri sitelerden öğrenip yapabilecekleri bir iştir. Anlaşacağınız firma ile beraber hareket edeceksiniz. Bütün materyaller firma tarafından sağlanacak olup, firmanın istediği modellerde iğne oyaları yaparak paketlemeniz gerekmektedir. Firmaların isteği dışında, kendinize özgü modeller de tasarlayabilirsiniz, tabi firmanın size verdiği işi bitirdikten sonra. Evde İğne Oyası Yapma ve Paketleme İşi ile aylık kazanacağınız ek gelir tutarı 2500 Türk Lirası olacaktır.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR?

Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilin de inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz. Firmalarımıza internet üzerinden, çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz, tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda işveren firmalar ya da işveren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden ya da yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı, kafanıza takılan önemli yerleri, gerek firmalara olsun,  gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünkü sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz. Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Fular Yapma İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

1 YORUM

  1. Sevda turhan

    Şubat 21, 2017 at 1:29 am

    Bursadayim işe cok ihtiyacim var paketleme igne oyasi yaparim

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir