Ek Gelir İmkanları

Evde HTML Kablosu Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde HTML Kablosu Paketleme İşidir. Peki Evde HTML Kablosu Paketleme İşi nasıl yapılır? Evde HTML Kablosu Paketleme İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Şimdi bu soruları cevaplandıralım.

HTML kablosu bir televizyon aparatıdır. USB kablo görünümüne benzeyen bu kablo bilgisayarı televizyona bağlamak için kullanılmaktadır. Tek Tek ambalajlanıp paketlenmesi gereken HMTL kablolarını 3 grup halinde ayrı ayrı paketlemeniz gerekmektedir. Hızlı, Normal ve Yavaş olmak üzere 3 kategoride sınıflandırmanız gerekmektedir. Hangisinin hızlı hangisinin yavaş olacağı firma tarafından belirtilecektir. Evde HTML Kablosu Paketleme İşi yapmak isteyen üyelerimizin aylık kazanacağı ek gelir tutarı 2000 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evlere mantı, sarma, çörek işi veren firmalar başlıklı makalemizde ek iş fikirleri, evde börek işi ve evde dolma işi hakkında bilgiler verilmektedir.

138 YORUM

 1. Mzyyn

  Kasım 13, 2016 at 1:05 am

  Erzurum da yaşıyorum. Öğrenciyim ve geniş bir arkadaş kitlesine sahibim . Verilen işi layıkıyla ve zamanında yerine getirebileceğimin teminatını verebilirim . Lütfen dönüş yapın. Bu işe çok ihtiyacım var .

 2. ömer

  Kasım 14, 2016 at 12:09 pm

  merhaba samsun bafra da yaşıyorum.evde paketleme işi yapabilirim. vakit problemim yok.

 3. habibe

  Kasım 18, 2016 at 6:42 pm

  merhaba ben kardeşimle bu işi yapmak istiyorum.boş zamanım çok olduğu için işimi hakkıyla yapacağımı düşünüyorum ve paraya çok ihtiyacım var gerçekten. lütfen bana bu işi verin geri dönüş yapmanızı bekliyorum en kısa zamanda. hayırlı günler dilerim.sivasta yaşıyorum

 4. Zeyno

  Kasım 22, 2016 at 8:15 pm

  Bu işi yapabiliriz. Becerikli ve hızlı bi ekibim var. İstanbul pendik ve maltepe adphwq@gmail.com

 5. Ezgi

  Kasım 23, 2016 at 12:11 am

  Merhaba. Balıkesir merkezde yaşıyoruz. Ailemizden destek almıyoruz. Öğrenciyiz.Bu işe ihtiyacımız var.

 6. ERCAN

  Kasım 23, 2016 at 10:09 am

  selam denizlideyiz bu işi yapabiliriz ilgilenir yardımcı olursanız çalışmak istiyoruz tel 05511323677işe ihtiyacımız var evde yapılan tüm işleri yaparız ilgileniriz

 7. Galyna Caliskaner

  Kasım 25, 2016 at 1:35 pm

  Ev Hanımıyım evde paketleme işlerine talibim. Saygılar.

 8. Eftalya Fettahoğlu

  Kasım 25, 2016 at 7:08 pm

  Öğrenciyim, bursada okuyorum, vaktim müsait, acil iş arıyorum.. Sorumluluklarını bilen biriyim..

  Dönecek misiniz ki?

 9. Nesrin

  Kasım 26, 2016 at 10:30 am

  Merhaba ankara Keçiören de oturuyorum bu işi yapmak istiyorum grup halindeyiz işe çok ihtiyacımız var lütfen ? nsrn0619@hotmail.com

 10. ayse

  Kasım 30, 2016 at 10:52 pm

  Izmir bucada oturuyorum elim cok hızlıdır her isi yaparim zamaninda teslim ederim .ise ihtiyacim var acil dönerseniz sevinirim

 11. Çiğdem

  Aralık 1, 2016 at 12:09 am

  Merhaba.Ben İstanbul Pendik Kurtköy’de oturuyorum. Evde yapabileceğim bir iş arıyorum.Gerçekten çok ihtiyacım var. Dönüş yaparsınız çok sevinirim.

 12. Ümran Emirdağlıoğlu

  Aralık 10, 2016 at 9:18 am

  Ben Balikesirde yaşıyorum Ev hanımıyım.Eşime destek olmak için ve çocuklarımın isteklerini karşılamak için işe ihtiyacım var Lütfen yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 13. Başak

  Aralık 11, 2016 at 7:57 pm

  Evde paketleme katlama etiket yapıştırma gibi işler yapabilirim
  Samsun

 14. muslum

  Aralık 12, 2016 at 6:44 pm

  Ankara sincanda oturuyorum.herturlu kablo işini temiz işçilikle yapabilirim.

 15. Seher

  Aralık 14, 2016 at 3:24 pm

  İstanbul Silivri de oturuyorum ek ise ihtiyacım var geri dönüş yapabilir misiniz

 16. Derya

  Aralık 17, 2016 at 10:06 am

  Merhaba ben Ankara’da yaşıyorum. Yeni üniversite mezunuyum özel bir okulda stajyer öğretmen olarak çalışıyorum fakat boş günlerim çok bu işe zaman ayırabilcek vaktim fazlasıyla var. El çabukluğu ve becerisi bende ve annemde fazlasıyla mümkün… kardeşlerimin eğitimi için bu ek işte çok ihtiyacım var en kısa zamanda dönerseniz çok mutlu olurum

 17. Nilgün

  Aralık 19, 2016 at 12:22 pm

  Evde html kablosu paketlemek istiyorum. Hızl ve dikkatli çalışırım. Manisa

 18. Mehmet

  Ocak 14, 2017 at 3:52 pm

  Merhaba. İstanbul Mecidiyeköyde oturuyorum. Çalışmıyorum ve ek işe ihtiyacım var. Dönüşlerinizi bekliyorum.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir