Ek Gelir İmkanları

Evde Hediye Kutusu Süsleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Hediyelere çok önem veren biriyseniz aldığınız hediye kadar koyacağınız ambalaja da önem veriyorsunuz demektir. Eğer böyle düşünüyorsanız, hiç de yalnız değilsiniz. Zira bu durum artık alışılmışın dışında hediye kutuları üretmeye teşvik etmektedir. Artık farklı tasarımlı, hatta kişinin isteğine özel kutular tasarlanmaktadır. Bu bağlamda sizlerin yapacağı iş de tam olarak budur. Size toplu gönderilecek farklı boyutlardaki kutulara istenilen desenleri oluşturmanız gerekmektedir. Evde Hediye Kutusu Süsleme İşi yapmaya karar veren üyelerimizin aylık kazanacağı ek gelir tutarı 2400 Türk Lirası olacaktır.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Bere Paketleme İşi ile Aylık 1800 TL! Detaylar İçin Tıklayın.. başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

64 YORUM

 1. Gonca Yalçın

  Aralık 19, 2016 at 2:44 pm

  İstanbul Zeytinburnu Gökalp Mahallesindeyim.
  Evde her türlü paketleme işini yapabilirim.
  Temiz, düzenli ve hızlı çalışırım.

 2. Filiz

  Aralık 23, 2016 at 2:50 pm

  İkamet adresim İstanbul/Beylikdüzü. Hızlı, disiplinli ve temiz çalışırım, evde çalışmama engel olacak çocuk veya başka herhangi bir şey yoktur.

 3. Nilgun altun

  Aralık 25, 2016 at 11:08 pm

  Merhaba kocaeli daricada ikamet ediyorum size de uygunsa bu isi yapmak isterim.

 4. burcu

  Ocak 7, 2017 at 10:31 pm

  Ankara Yenimahalle Batıkent’te ikamet etmekteyim. Herkez gibi işe ve paraya ihtiyacım var.Disiplinli ve titiz bir insanım.
  Değerlendirir ve geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir