Ek İş İlanları

Evde Hasır Şapka Örme İşi Veren Firmalar 2016

By  | 

Evde hasır şapka örerek para kazanma yollarını irdeleyeceğimiz bu yazımızda, yaz gelmeden hanımlar ve evde ek iş yapmak isteyen herkes için önemli bilgiler derledik. Evde hasır şapka işi nasıl yapılır?, Evde hasır şapka işi veren firmalar hangileridir?, Evde hasır şapka işinden ne kadar gelir elde edilir?…

 

Evde hasır şapka işi nasıl yapılır?

Evde hasır şapka yapma işi birçok insanın bilmediği bir iştir. Bilen insanların da çoğunun yapamadığı bir iştir. Nasıl ki el dokuma halılar kaliteli ve pahalı ise, el dokuma hasır şapkalar da o kadar değerlidir. Bunu sakın unutmayın. Bu yüzden önce internetten nasıl hasır şapka yapıldığını öğrenin. Youtube mesele bunun için güzel bir yoldur. Böylece evde hasır şapka işi yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Evde hasır şapka işi veren firmalar hangileridir?

Evde hasır şapka işi veren firmalar genel olarak çok seyrektir. Bu firmalar çeşitli butiklerdir. Kendi mağazalarında satmak üzere evde hasır şapka yaptıran bu butikler ile anlaşıp ortak iş yapabilirsiniz. Belli bir ücrette anlaştıktan sonra parça başı iş yaparsınız ve siz ne kadar para kazanacağınızı bilirsiniz, butik de ona göre kar eder.

 

Evde hasır şapka işinden ne kadar gelir elde edilir?

Bu iş aslında çok karlı bir iştir. Ayda yaklaşık 1500 lira kar edebilirsiniz. Hem de çok rahat. Evde hangi işi yaparsanız yapın bu iş kadar kar bırakmaz. Eğer tam verimle çalışıp daha çok iş yaparsanız, parayı ikiye bile katlayabilirsiniz. Eğer mesela butikle çalışmaz, alıcıyı siz bulursanız karının daha da çok artar. Evde iş olarak hasır şapka işi bu yüzden çok değerli bir iştir.

 

Ancak hasır şapka işi sadece yazın giden bir iştir. Yaz ve bahar ayları dışında alıcısı çok azalan bu iş için kışın alternatif olarak başka işler düşünmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi çekerek iş kurmak başlıklı makalemizde ek iş kurmak, internette iş kurmak ve internette yatırım hakkında bilgiler verilmektedir.

10 YORUM

 1. Bergüzar

  Şubat 27, 2016 at 12:09 pm

  Antalya da kızımla yaşıyorum…destek için bana ulaşın

 2. Melek

  Şubat 27, 2016 at 8:37 pm

  Istanbulda pendikte yasiyorum sapka isi verirseniz sevinirim işe talipim

  • Tugba

   Aralık 4, 2016 at 12:06 am

   İletisim
   Bilgileriniz nedir

 3. SEVİM

  Şubat 27, 2016 at 8:55 pm

  EVET,YAPIYORUM VE TASARIMCIYIM

 4. Ayşegül

  Şubat 27, 2016 at 10:11 pm

  Ben ve arkadsim halkeyitim kuesu gorduk biliyorum bu isi ikimizde yapmak istiyoeuz bu isi duzenli calisiriz ve satariz bize ulasirsaniz sevinoriz calismaya ihtiyaximiz var ve baska isimiz yok.. duzenli calisaviliriz..

 5. Nermin

  Şubat 28, 2016 at 7:32 am

  Antalyada ikamet ediyorum.Evde hasir sapka isini yapmak isterim.

 6. Nermin

  Şubat 28, 2016 at 7:34 am

  Antalyada oturuyorum. Evde hasir sapka isine talibim.

 7. Betül

  Şubat 28, 2016 at 11:06 pm

  Merhabalar orguden yaptığım saç bantlarim var. Dilerseniz resimlerini mail ile gönderebilirim. İstanbul /levent

 8. Nurhan

  Mart 2, 2016 at 7:44 pm

  Antalya da yaşıyorum. Evde iş desteklerinizi bekliyorum.

 9. fatma

  Mayıs 17, 2016 at 7:30 pm

  Beykoz, Çubuklu’da oturuyorum. evde iş yapmak istiyorum.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir