Ek Gelir İmkanları

Evde Etiket Yapıştırma İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Etiket Yapıştırma İşidir. Peki Evde Etiket Yapıştırma İşi nasıl yapılır? Evde Etiket Yapıştırma İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Şimdi bu soruları cevaplandıralım.

Evde Etiket Yapıştırma İşi oldukça basittir. Firmaların ürettiği spot ürünler size gelecek, ve firmaların belirlediği fiyatları etiket olarak ürünlerin üzerine yapıştıracaksınız. Aynı üründen yüzlerce hatta binlerce geleceği için bir miktar yorulacaksınız ama bunun dışında bu işten kazanacağınız aylık ek gelir tutarı da 1500 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Kestane Açacağı Paketleme İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

211 YORUM

 1. PINAR

  Ocak 13, 2017 at 5:36 pm

  MERHABA İSTANBUL ESENLER BU İŞE İHTİYACIM VAR.LÜTFEN YARDIM EDİNİZ.TEŞEKKÜR EDERİM.

 2. Demet

  Ocak 13, 2017 at 9:37 pm

  İstanbul Çekmeköy de ikamet etmekteyim 6kişilik ekibim var Hızlı ve titiz çalışmaktayız Acil iş arıyorum

 3. Damla

  Ocak 13, 2017 at 10:13 pm

  Merhaba Ankara’da oturuyorum ve ek iş arıyorum.İlgilenmenizi rica ediyorum.

 4. Nezihe Altundağ

  Ocak 14, 2017 at 11:47 pm

  İstanbul Fatih’te oturuyorum. Evde 3 kişi ile çok rahatlıkla üstesinden kalkabiliriz. -LÜTFEN-

 5. Belgin

  Ocak 15, 2017 at 8:49 pm

  Istanbul Kartalda yasıyorum Ek gelire ihtiyacım var evlilik sürecine giriyorum birikim yapmalıyım aşağı yukarı hertürlü paketleme isini yapabilirim elim yatkındır umarım yardımcı olabilirsiniz mailinizi bekliyorum

 6. NALAN

  Ocak 16, 2017 at 4:14 pm

  Merhaba. Ankara Sincan da oturuyorum. Her türlü etiketleme paketleme işine talibim. Dönüş yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 7. Çisil

  Ocak 17, 2017 at 3:24 pm

  Merhaba;
  Bursa Yıldırım da oturuyorum.5 sene organızasyon işinde çalıştım.Elim Bu tür işlere yatkındır.Geri Dönüş yaparsanız Sevirim.İyi günler

 8. Nevra

  Şubat 20, 2017 at 12:53 pm

  İstanbul tuzla şifa mahallesinde oturuyom bu işi yapmak istiyorum

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir