Ek Gelir İmkanları

Evde Çeviri İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Çeviri İşidir. Peki Evde Çeviri İşi nasıl yapılır? Evde Çeviri İşini kimler yapabilir? Evde Çeviri İşi ile ne kadar kazanılır? Şimdi bu soruları cevaplandıralım.

Evde Çeviri İşini genel olarak dil ile ilgisi olan kişiler tercih ediyor. Birçok sitede çeviri ile ilgili işler yayınlanmaktadır. Evden çeviri yapmak çok kolay. Oturduğunuz yerden bilgisayar başında çeviri yaparak para kazanabilirsiniz. Genelde ingilizce-türkçe veya almanca-türkçenin yanı sıra çince-türkçe çeviri isteyen siteler yaptığınız çeviri başına sizlere ücret ödemektedirler. Alacağınız ücret yapacağınız çeviri ile doğru orantılıdır. Çeviri işini ek iş olarak değil de kendine normal iş olarak edinen ve günde 4-8 saatini ayıran çevirmenler ayda 2500 Türk Lirasından başlayan maaşlarla çalışmaktadırlar.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Yapma İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

27 YORUM

 1. Bengisu

  Aralık 22, 2016 at 9:59 pm

  Amerikan ekollü İngilizce eğitim veren lise ve Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Yabancı müvekkil portföylü bir hukuk bürosunda yasal stajımı yapıyorum, İngilizce-Türkçe,Türkçe-İngilizce çeviri yapabilirim; ki işim gereği sıkça yapıyorum. Teşekkür ederim.

 2. Fatma Nur

  Aralık 27, 2016 at 1:56 pm

  İngilizce çeviri yapabiliyorum. foguz101@hotmail.com

 3. Fatma Nur

  Aralık 27, 2016 at 1:57 pm

  İngilzce çeviri yapabiliyorum.

 4. Pelin

  Ocak 1, 2017 at 1:27 pm

  8 yaşımdan bu yana İngilizce eğitimi alıyorum daha öncede otellerde animasyon bölümlerinde çalışıp kendimi geliştirdim şuan hem dil üstüne yoğunlaşıp kendimi daha da geliştirmek istediğimden hemde bu yolla kazanç sağlamak istediğimden bu işi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.

 5. Zerrin

  Ocak 8, 2017 at 6:36 pm

  Rusça anadilim gibi biliyorum.

 6. Polina

  Ocak 16, 2017 at 4:18 pm

  Merhabalar Adım Polina Balagur 4 yaşımdan beri Türkiye’de yaşıyorum Ukrayna vatandaşıyım.Rusça-Türkçe çeviri yapabiliyorum..Ana dilim Rusça ve küçük yaştan itibaren Türkiye’de yaşadığım için Türkçe okuma ve yazmam gayet iyi ve akıcı.Çanakkale 18 mart üniversitesinde öğrenciyim benimle irtibata geçerseniz çok sevinirim Teşekkürler

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir