Ek Gelir İmkanları

Evde Çatal Kaşık Bıçak Seti Hazırlama İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Çatal Bıçak Seti Hazırlama İşidir. Peki Evde Çatal Bıçak Seti Hazırlama İşi nasıl yapılır? Evde Çatal Bıçak Seti Hazırlama İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Şimdi bu soruları yanıtlayalım.

Evde Çatal Bıçak Seti Hazırlama İşi el becerisi gerektirmeyen bir iştir. Firmanın gönderdiği ve promosyon olarak satışa sunulacak olan metal çatal ve bıçakları size tarif edildiği şekilde paketlemeniz istenmektedir. Farklı renk, desen ve boyutlarda gelecek olan çatal ve  bıçakları hazırlarken hata payınızın 0 olması gerekmektedir. O yüzden el becerisi gerektirmese de oldukça dikkat gerektiren bir iştir. Evde Çatal Bıçak Seti Hazırlama İşini yapmaya karar veren üyelerimizin aylık kazanacağı ek gelir tutarı tamı tamına 2600 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Oturduğunuz Yerden Para Kazanın! Detaylar için Tıklayın. başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

187 YORUM

 1. Fatma

  Ocak 11, 2017 at 4:53 pm

  İstanbul Esenler de oturuyorum bu işten almak istiyorum

 2. PINAR

  Ocak 13, 2017 at 5:42 pm

  MERHABA İSTANBUL ESENLER BU İŞE İHTİYACIM VAR.LÜTFEN YARDIM EDİNİZ.TEŞEKKÜR EDERİM.

 3. Mehmet

  Ocak 14, 2017 at 3:42 pm

  Merhaba. İstanbulda oturuyorum. Çalışmıyorum ve ek işe ihtiyacım var. Dönüşlerinizi bekliyorum.

 4. Derya

  Ocak 16, 2017 at 1:37 am

  Merhabalar… istanbul bahçeli evlerde ikamet etmekteyim. Eşim bankacı bende ona maddi destek olmak istiyorum.

 5. Dilek a.

  Şubat 22, 2017 at 8:08 pm

  Pendik İstanbul’da oturuyorum.Evde iş arıyorum.3 kişilik grup yapabiliriz.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir