Ek Gelir İmkanları

Evde Çanta Süsleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden ek iş yaparak ek gelir kapısı oluşturmanın pek çok yolu vardır. Bir çok insan evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Siz de evden ek iş yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Evden ek iş yaparak ek gelir kazanmanın bir yolu da Evde Çanta Süsleme İşidir. Peki Evde Çanta Süsleme İşi nasıl yapılır? Evde Çanta Süsleme İşi ile aylık ne kadar ek gelir elde edilir? Kimler Evde Çanta Süsleme İşini yapabilir? Şimdi bu soruları yanıtlandıralım.

Evde Çanta Süsleme İşini el becerisi olan tüm üyelerimiz yapabilir. Fabrikadan sade bir şekilde gelen çantaları firmanın direktifleri doğrultusunda uygun motiflerle süsleyip satışa hazır hale getirmeniz istenmektedir. Gerekli eşyaların tamamı firma tarafından karşılanacaktır. Size sadece çantaları süslemek kalacak. Evde Çanta Süsleme İşi yapmaya karar veren üyelerimizin aylık kazanacakları ek gelir tutarı 1850 Türk Lirası olacaktır.

 

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Çeviri İşi başlıklı makalemizde ankara, ankara iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

44 YORUM

 1. Şenay Üğüdücü

  Aralık 20, 2016 at 11:03 am

  İstanbul Kartaldayım.Ailemiz beş kişi.Kayınvalidemle birlikte oturuyorum (kendisi tekstil sektöründen emekli) dolayısıyla o,ben ve bazen kızımla evde ek iş yapmak istiyoruz.Boş vakit değerlendirmek için değil bizzat bu işe vakit ayırarak para kazanmak gayemiz..
  Bilgilerinize,

 2. yıldız

  Aralık 21, 2016 at 4:35 pm

  İzmir Bayraklıda oturuyorum… Dönüş yapmanızı bekliyorum.

 3. ayşe

  Aralık 30, 2016 at 9:36 am

  İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum.

 4. nur

  Ocak 4, 2017 at 5:59 pm

  istanbul atasehirde yasiyorum evde her turlu paketleme isi yapabilirim yardimci olur musunuz gercekten cok ihtiyacim var tesekkurler

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir