Ek Gelir İmkanları

Evde Buzdolabı Poşeti Paketleme İşi

By  | 

eveekis.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Bugün sizler için Evde Buzdolabı Poşeti Paketleme İşi 2016 adlı yazımızı hazırladık. 2016 yılı ile birlikte evde ek iş imkanları oldukça fazla artmaktadır. Evde ek iş olarak bir çok evde ek iş ilanları arasından bir tanesi olan Evde Buzdolabı Poşeti Paketleme İşi 2016 hakkında detayları aşağıdaki Evde Buzdolabı Poşeti Paketleme İşi 2016 adlı yazımızda anlattık. Şimdi birlikte Evde Buzdolabı Poşeti Paketleme İşi 2016 adlı yazımıza göz atalım.
2016 yılı ile birlikte bir çok firma evlere ek iş vermektedir. Evde ek iş olarak bir çok evde ek iş vardır. Evinizin konforunda ve rahatlığında istediğiniz evde ek işi rahatlıkla yapabilirsiniz. 2016 yılı ile birlikte evde ek iş tercih eden insan sayısı oldukça artmaktadır. Evde ek iş olarak Evde Buzdolabı Poşeti Paketleme İşi 2016 oldukça zevkli ve eğlenceli bir evde ek iştir. Evinizde ister tek başınıza ister yakın arkadaşlarınızdan veya ailenizden oluşturduğunuz grup ile birlikte rahatlıkla yapabileceğiniz bir evde ek iştir. Evde Buzdolabı Poşeti Paketleme İşi veren firmalar sizlere bir kolinin içerisinde buzdolabı poşetlerini göndermektedir. ürünleri rulo şeklinde istenilen miktarda sarmanızı ve firmanın sizlere gönderdiği kutuların içine yerleştirmenizi istemektedirler. Aylık veya haftalık olarak alabileceğiniz Evde Buzdolabı Poşeti Paketleme İşi 2016 sizin ve arkadaşlarınızın veya ailenizin bütçesine destek olmak için büyük bir avantajdır. Evde ek iş olarak Evde Buzdolabı Poşeti Paketleme İşi veren firmalar sizlere haftalık veya aylık olarak çalıştığınız kadar ücret ödemektedir. Evde ek iş olarak seçtiğiniz Evde Buzdolabı Poşeti Paketleme İşi 2016 için firmalar sizlere haftalık 500 türk lirası alıyorsunuz Eğer aylık olarak çalışıyorsanız sizlere firmalar 2000 türk lirası vermektedirler.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?
Firma isimleri ve adreslerinizi şimdilik gizli tutmamızdaki amaç aslında firmaların yasal hak ve talepleri firmalar dahilinde inceleme için gelecek olan Toplamda bu iş için görevlendirilmiş “9 Ayrı kişi” tarafından bizzat sitemiz üzerindeki verilere dayanarak ve sizlerin bu işe talip olabileceğinizi anlatan metinleri okuyarak seçim yapacaklar, Bizlerde sizlerin sitemiz veritabanına kaydettiğiniz Mail adresiniz üzerinden geri dönüş işlemlerini gerçekleştireceğiz.Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümünü kullanabilirsiniz .
ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Telefondan para kazanma: İşte para kazandıran 5 uygulama başlıklı makalemizde android para kazanma uygulamaları, ek gelir ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

103 YORUM

  1. Nevra

    Şubat 20, 2017 at 1:03 pm

    İstanbul tuzla şifa mahallesinde oturuyom bu işi yapmak istiyorum

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir